Okul Müdürlerinin Dikkatine MEB  Veri Girişleri İçin Son tarihi açıkladı

Okul Müdürlerinin Dikkatine MEB Veri Girişleri İçin Son tarihi açıkladı

Okul Müdürlerinin Dikkatine MEB Veri Girişleri İçin Son tarihi açıkladı

MEB Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından 22.04.2022 tarihli ve Sınıf Kitaplığı Kitap Verilerinin e-Okul Sistemine Girişleri Hakkında konulu resmi yazı ile 81 İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilen resmi yazıda Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi" kapsamındaki okullar olmak üzere Genel Müdürlüğümüze bağlı tüm anaokul, ilkokul ve ortaokullarda yer alan sınıf kitaplığındaki kitapların veri girişlerinin e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi'ne 13 Mayıs 2022 tarihine kadar yapılması önem arz etmektedir. dendi.

Bu hedefler doğrultusunda; ilgi (b) yazı ile okul öncesi eğitimde de sınıf kitaplığındaki kitapların veri takibinin yapılabilmesi amacıyla e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi'nde "Okul Öncesi Kurum İşlemleri - Sınıf Kitaplığı İşlemleri - Sınıf Kitaplığı Oluşturma" ekranı oluşturularak kullanıma açılmıştır.

MEB Personel İnstagrama katılıp konu ile ilgili en güncel ve hızlı gelişmelerden haberdar olabilirsiniz Ve sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

MEB PERSONEL İnstagram KANALI İÇİN: TIKLAYINIZ

adsiz.png

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3 Yorum