Okul öncesi çocuklar akıllı tahta ile elektronik yayınlara kolay alışacak

Okul öncesi çocuklar akıllı tahta ile elektronik yayınlara kolay alışacak

Zambak Yayınları okul öncesi çağındaki çocukların da elektronik eğitimine uyum sağlaması için akıllı tahta ile uyumlu set hazırladı.

 Şirketin hazırladığı Hücreleme Yöntemine Göre Okul Öncesi Eğitim Seti, okul öncesi çocukların elektronik yayınlara kolay alışmasını sağlayacak.

Set sayesinde okul öncesi öğrencileri ilk kez akıllı tahta ile tanışacak. 5-6 yaş grubundaki çocuklara hitap eden Hücreleme Yöntemine Göre Okul Öncesi Eğitim Seti, haftalık fasiküller şeklinde hazırlanan 28 kitapçıktan oluşuyor. Millî Eğitim Bakanlığının önem verdiği Değerler Eğitimi’ne sistemli şekilde yer verildiğini aktaran Zambak Çocuk Ürün Müdürü Mehmet Özen, "Her kitapçıkta ayrı hediyesi olan bu eğitim seti ülkemizde akıllı tahtaya uyumlu ilk okul öncesi eğitim seti olma özelliğini taşıyor. Orijinal hikâyeler, şarkılar ve videoların yer aldığı set ayrıca resimlemesi, tasarımı, zengin içeriği, baskısı ve kalitesiyle bir Zambak Yayınları klasiği olma özelliğine sahip." dedi.Okul öncesi dönemin, çocuğun eğitim hayatına iyi bir başlangıç yapması için dikkat edilmesi gereken bir dönem olduğunu belirten Özen, "Zekâ ve kişilik gelişiminin yüzde 70'i 0-6 yaş arasında tamamlanıyor. Öğrenme becerilerinin geliştiği bu dönem çok önemlidir. Bu set ile çocuklar gerçek dünyayı daha yakından tanıma fırsatı bulacak." şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.