Okul Sitesinde Duyuru Yapıldı. Okuldan Belge Almak İsteyenlerden "2 top A4 kâğıdı istendi"

Okul Sitesinde Duyuru Yapıldı. Okuldan Belge Almak İsteyenlerden "2 top A4 kâğıdı istendi"

Okuldan Belge Almak İsteyenlerden "2 top A4 kâğıdı istemesi " ve bu duyurunun internet sitesinden yapılması velilerin tepkilerine neden oldu.

Mebpersonel.com-Özel Haber Batman Fatıma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen Ve Sosyal Bilimler Proje Okulunun belge alamaya gelen velilerden beraberinde 2 top A4 kâğıdı istemesi tepkiye eden oldu.

Batman’ın köklü okullarından olan FatımaZehra Kız Anadolu İmam Hatip LisesiFen ve Sosyal Bilimler Proje Okulunun internet sitesinde yayınlanan “Sınav Giriş Belgelerini Almaya Gelen Velilerimizden Beraberlerinde 2 Top A4kâğıdı Getirmeleri Rica Olunur.”yazısı velilerin tepkisine neden oldu.

Kayıt İçin Başvuran Veliler, Hem çocuklarınızı İmam Hatip okullarına yönlendirin diye okul büyük bir reklam yapar, Hem de Şuan piyasada A4 kâğıdı 80 TL olan 2 top kâğıt istiyorlar. Maddi imkânı olmayan öğrenciler ne yapsın.” dediler.

https://fzihl.meb.k12.tr/meb_iys_dosyalar/72/01/760167/dosyalar/2022_02/20002040_123-Sinav-Aciklamalari.docx

İşte web sitesindeki yapılan o duyuru

adsiz.pngekran.png

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

37 Yorum