Özel Okullar Genel Müdürlüğü Kıbrıs’ta Kumar Otelinde Toplandı

Özel Okullar Genel Müdürlüğü Kıbrıs’ta Kumar Otelinde Toplandı

Özel Okullar Genel Müdürlüğü Kıbrıs’ta Kumar Otelinde Toplandı

Özel Öğretim Kurumlarının Gelecek Vizyonu çalıştayı Girne Acapulco Otel’de başladı. Çalıştaya ÖÖKM Genel Müdürü Ömer İnan, Daire Başkanları Vedat Kuşgözoğlu ve Metin İlci, İTOK üyeleri,TÖDER,TÖZOK,ÖZDEBİR,ÖZDER, ÖZKURBİR Başkanları ve yönetim kurullarından üyeler katılıyor.

Kıbırıs- Girne Acapulco Otel'de yapılan çalıştaya dair Özel Öğretim Derneği (ÖZDER) Genel Başkanı Ahmet Akça tarafından paylaşım resimde salonda herhangi bir Türk Bayrağının olmayışı dikkatimizi çekerken Milli Eğitim Bakanlığı ve ilgili katılımcı derneklere aitte herhangi bir logo ve bayrak bulunmadığı dikkatlerden kaçmadı.

Böylesine önemli bir toplantının Kıbrıs'ta bir kumar otelinde yapılması akıllarda soru işareti bırakırken bu toplantının neden Türkiye'de yapılmadığı ise bilinmiyor.

MEB'den Genel Müdür Düzeyinde katılımı olan böylesine önemli bir çalıştayda Türk Bayrağının olmaması büyük bir eksikliktir.

Umarız ki bu haberimiz sonrası çalıştayın devamında Türk Bayrağı ile birlikte yeniden paylaşım yapılır.

Âşık Sefai mahlasıyla bilinen Ayhan Akyüz'ün" Bayraksıklar" Şiirinin ilk kıtasıyla birlikte size değerli okurlarımıza Kıbırıs- Girne Acapulco Otel'de yapılan Çalıştaya dair o görüntüyü paylaşıyoruz.

Bayraksızlar bayraksızlar
Yere düşse bayrak sızlar
Nerden bilsin kıymetini
Soysuz sopsuz bayraksızlar

fuu2uddwyaaiwqu.jpeg

fuu2ueaxsae1obx.jpeg

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

13 Yorum