Promosyon rekoru Karapınar ilçe MEM'deymiş!

Konya- Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, banka maaş promosyonunda Yapı Kredi Bankası ile yapılan anlaşma kapsamında çalışanlara, 5 yıllığına, tek seferde 5 bin 580 lira tutarında promosyon ödemesi ocak ayı içerisinde hesaplara aktarıldı. 5 yıllık anlaşma yıllık bazda 1116 TL'ye denk geliyor.

MEB 21.02.2020, 16:17
Promosyon rekoru Karapınar ilçe MEM'deymiş!

 Konya- Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, banka maaş promosyonunda Yapı Kredi Bankası ile yapılan anlaşma kapsamında çalışanlara, 5 yıllığına, tek seferde 5 bin 580 lira tutarında promosyon ödemesi ocak ayı içerisinde hesaplara aktarıldı. 5 yıllık anlaşma yıllık bazda 1116 TL'ye denk geliyor. Konya- Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, banka maaş promosyonunda Yapı Kredi Bankası ile yapılan anlaşma kapsamında çalışanlara, 5 yıllığına, tek seferde 5 bin 580 lira tutarında promosyon ödemesi ocak ayı içerisinde hesaplara aktarıldı. 5 yıllık anlaşma yıllık bazda 1116 TL'ye denk geliyor. Aynı zamanda yapılan sözleşme gereği kurumdan tayin vb. nedenlerle ayrılan öğretmenlerden promosyon tutarının iadesi talep edilmeyecek olup, sözleşme tarihinden sonra göreve başlayan öğretmenlerimize de başladığı ay ile sözleşme bitiş tarihine kadar olan ay hesaplanarak promosyon ücreti ödenecektir.


 Yapı Kredi Karapınar Şubesi ile imza altına aldıkları banka promosyon anlaşmasının tüm çalışanlara hayırlı uğurlu olmasını dileyen Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü promosyon anlaşmasında görev alan komisyon üyelerine ve banka yetkililerine teşekkür etti. Dün, memurlar.net'te yer alan Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün banka maaş promosyonu anlaşması, 3 yıllık ve tek seferde 3 bin 104 lira tutarındaydı. Bu ise yıllık 1034 TL'ye denk geliyor. Karapınar ilçe milli eğitim müdürlüğünün anlaşmasına ise yıllık 1.116 TL banka promosyonu anlaşması yapılmıştır.

Yorumlar (7)
Rıza çalımbay 4 ay önce
Rekor Hatay emniyet olarak bizde, sağolsun kurum içi büyüklerimiz sayesinde aylık 58 lira, tüm yapılan işlemler eft vb. Ücrete tabii bankaların kucağındayız
Siz burada promosyonlarınızı yarıştırın kazanan biziz yupiii ondan sonrada helallik isterler...
Shday 4 ay önce
en az bizim ilçe de (Tutak)galiba 185 tl çok komik bir rakam gerçekten
Çağlayan ışık 4 ay önce
Hayır şu halde rekor Manisa Salihlide 3 yıllık 3385 tl
çankırı meb 4 ay önce
çankırı meb. 3 yıllık 3435 tl'ye anlaştı
Deniz 4 ay önce
Van meb. 3 yıllığına 480liraya anlaştılar. Bi gariplik yokmu
isim yok 4 ay önce
Sultanbeyli mem 3 yıllık 3480 tl
Xyz 4 ay önce
Deniz ,doguda milli eğitim kendine ayırıyor promosyonu sizede sus payi veriyorlar.
İtiraz edin hakkinizi arayin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@