Şube müdürüne inat, okulun her yerini bununla donattılar

Şube müdürüne inat, okulun her yerini bununla donattılar

Şube müdürüne inat, okulun her yerini bununla donattılar

Konya Seydişehir TOKİ Ortaokulu ve İlkokulu’nda iddiaya göre; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli Şube Müdürü M.A, koridorda müdür yardımcıyla dolaşırken, Onur Panosundaki Peygamber Efendimizle ilgili görseli kaldırma talimatı verdiği iddia edilmiş ve bu konuda mebpersonel.com sitemizde Peygamber düşmanı MEM Şube Müdürüne tepki yağıyor haberinde ayrıntılar yer almıştı

Başka bir müdür yardımcısı, görselin kaldırılmasını isteyen M.A’ya, “Okulda seçmeli Kur’an-ı Kerim dersi var. Onda da Arapça yazılar var.” demesine rağmen, M.A, Peygamber Efendimizin adının yazılı olduğu onur köşesindeki görselin kaldırılması konusundaki ısrarını sürdürerek okuldan ayrılmıştı.

İddialar; Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Milli Eğitim Bakanlığına bildirilmişti. Okuldan yansıyan son görüntülerde ise, görselin çoğaltılarak binanın birçok yerine asıldığı görüldü.

resim-1fa36994.jpg

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

186 Yorum