Trabzon MEM’den geriye dönük 5 yıl adaylık eğitimi yolluk ödemeleri

Trabzon MEM’den geriye dönük 5 yıl adaylık eğitimi yolluk ödemeleri

Trabzon MEM’den geriye dönük 5 yıl adaylık eğitimi yolluk ödemeleri 2007-2011 Yılları arasında Adaylık ”Temel ve Hazırlayıcı” Eğitime katıldığı halde geçici görev yolluklarını alamayan öğretmenlerden ek-1 listede adı ve soyadı yazılı olan ve 2007-2011 yılları arasında ilimizdeki eğitim kurumlarında Adaylık Eğitimini tamamlayan öğretmenlerimizin geçici görev yolluğu ödemeleri yapılmaktadır.(2011-2012 yılı içinde kendilerine ödeme yapılanlar hariç

 Hak sahibi öğretmenler nüfus cüzdanları ile birlikte kendilerine en yakın T.C. Ziraat Bankası Şubelerine müracaat ederek: “Merkezi Ödeme Sistemi” adı altında “Trabzonmeb” ödemeleri adı üzerinden sorgulama yapılmasını isteyeceklerdir.

Hak sahiplerinin IBAN numaraları genellikle bilinemediğinden ödemeler T.C. Kimlik numarası üzerinden yapılacaktır.

Temel Eğitim ve Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yaparken 2007-2012 yılları arasında Adaylık Eğitimine katılan öğretmenlere dair 2 nolu ödeme listesine ilişkin çalışmalar son aşamaya getirilmiş olup ödemeler muhtemelen 21 Ocak 2013‘ den itibaren yapılabilecektir.

Bilgi: Hizmetiçi Eğitim Şube Tlf.0462 2302111, Muhasebe Şube 0462 2302345

2012 Yolluk Ödemeleri Listesi

2013 Yolluk Ödemeleri Listesi

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğünü bu örnek davranışından dolayı kutluyoruz.

“Aday ve sözleşmeli öğretmenlere, geçici görev gündeliği” haberimiz için tıklayınız.

Stajyer Öğretmenler İçin Geçici Görev Gündeliği Ödenmesi Başvuru Dilekçesi İçin tıklayınız.

Ahmet Kandemir

Memurlar.Net Öğretmenler Bölüm Sorumlusu

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.