Twitter hesabı olmayan Millî Eğitim Bakanı Twitterdan Medet Umuyor Çünkü

Twitter hesabı olmayan Millî Eğitim Bakanı Twitterdan Medet Umuyor Çünkü

Twitter hesabı olmayan Millî Eğitim Bakanı Twitterdan Medet Umuyor Çünkü

Bakan Mahmut Özer Milli Eğitim Bakanı olarak göreve başladığında twiiterı kullanmayacağını ifade etmişti. Son günlerde özelikle atama bekleyen öğretmenler başta olmak üzere ve Uzman Öğretmenlik sınavını iptali konusu nedeniyle twitterda Bakan Özer istifaya çağrılıp Bakan Mahmut ÖZER döneminde yapılan hatalar twitter Türkiye gündeminde üst sıralarda yer alırken Bakan Özer'in görevden alınacağı konusunda artık açık bir şekilde Ankara kulislerinde yer alırken hatta yerine gelmek için Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz'ın çalışmalar yürüttüğü ve buna tepki olarakta Bakan Özer'in Bakan yardımcıları görev dağılımında Nazif Yılmaz'ı kızağa çektiği basına yansımıştı.

Bu gelişmeler yaşanırken MEB'den Genel Müdürlere ,Daire Başkanlarına , İl, İlçe Müdürlerine gönderilen talimat ile MEB'in twitter üzerinden etkinlik yapacağı ve bu etkinliklere katılıp belirlenen etiketlere destek verilip Twitter Türkiye gündeminde yer alması istendi

Bugüne kadar bu yola başvurmayan MEB ve Bakan ÖZER'in bu çalışmayı yapması kamuoyunda Twitter hesabı olmayan ve twitter kullanmayan Bakan Özer'in twitterdan medet umduğu buradan reklamını yaptığı ve görevden alınacağı konuşulduğu bu günlerde asıl amacının bu rüzgarı tersine çevirmek olduğu iddia ediliyor.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

40 Yorum