Unvan değişikliği hakkında MEB'e soru soruldu

Türk Eğitim-Sen, 2020 yılı içinde unvan değişikliği sınavı yapılması, takvim belirlenmesi ve konu hakkında bilgi verilmesi için Milli Eğitim Bakanlığına başvuruda bulundu.

MEB 28.02.2020, 16:05
Unvan değişikliği hakkında MEB'e soru soruldu

TÜRK EĞİTİM-SEN'DEN YAPILAN AÇIKLAMA:

Milli Eğitim Bakanlığınca en son 28.02.2015 tarihinde unvan değişikliği sınavı yapılmıştır. Aradan geçen süre içerisinde sınav yapılmadığı gibi, sınavın yapılıp, yapılmayacağına dair herhangi bir duyuru da yapılmamıştır. Bu durum ise çalışanların moral ve motivasyonlarını bozarak mağdur etmiştir.  

Türk Eğitim-Sen olarak; 2020 yılı içinde unvan değişikliği sınavı yapılması için takvim belirlenmesi ve konu hakkında Sendikamıza bilgi verilmesi hususunda; Milli Eğitim Bakanlığına başvuruda bulunduk.

Yorumlar (3)
Melis 3 ay önce
Dipsiz bir piramidin en alt katmanından, güneşi bile görmediğimiz bir noktadan sesimizi duyurmaya çalışıyoruz.
Meliss 3 ay önce
Durumumuzu en güzel açıklayan söz;Dipsiz bir piramidin en alt katmanından, güneşi bile görmediğimiz bir noktadan sesimizi duyurmaya çalışıyoruz.
Hasan 3 ay önce
Meb in cevabini heyacanla bekliyoruz. Meb de avukat acigi oldugu icin sinavsiz alinacaktik ancak sonra sinav yapilacak denildi.Neredeyse 1 yil olacak bir an once sinavin yapilmasini istiyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@