banner476

2015 MEBBİS İl Dışı Öğretmen Atama İl Dışı Tayin Başvuruları

2015 MEBBİS İl Dışı Öğretmen Atama İl Dışı Tayin Başvuruları

Öğretmen Atamaları 10.06.2015, 08:28 10.06.2015, 08:29
2015 MEBBİS İl Dışı Öğretmen Atama İl Dışı Tayin Başvuruları

  2015  MEBBİS İl Dışı Öğretmen Atama İl Dışı Tayin Başvuruları MEBBİS İl Dışı Öğretmen Atama 2015 İl Dışı Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme 2015  İl Dışı tayin 2015 MEB Başvuruları MEB İl Dışı Atama 2015 yılı için meb il dışı atama bugün başlamış durumda. Öğretmenlerimizin uzun süredir beklediği il dışı öğretmen atama2015 yılı için milli eğitim bakanlığı atama ve yer değiştirme takvimine göre başlamışkken il dışı atama 2015 yılı için yapmak isteyen okuyucularımız için derlediğimiz bu haber turu kapsamında il dışı tayin 2015 başvuruları tamamlayabilecek böylece iller arası il dışı atama başvuruları 2015 yılı için eksiksiz bir şekilde mebpersonel.com sayfasından tamamlayabileceksiniz. Ayrıca il dışı öğretmen atama 2015 yılı için güncel gelişmeler bu süreçte siz değerli okuyucularımızla birlikte olacak. 

İl dışı atama 2015 yılı için başlamış durumdayken 10-16 Haziran tarihleri arasından öğretmenlerimiz mebbis sistemi üzerinden başvurularını yapabilecekler. Ayrıca il dışı tayin için il milli eğitim müdürlüklerince yayınlanacak olan ihtiyaç listelerinide sitemizden bire bir olarak anlık bulabilrisiniz. Binlerce öğretmenimizin iller arası yer değiştirme talebi neticesinde yapılacak olan atamalar için başvurular bugün başlayacak olurken il dışı atama 2015 yılı için tüm merak ettilşerinizi bizlere aktarabilirsiniz.

-İL Dışı Öğretmen İhtiyaç Listesi 


-İL Dışı Atama Tercih Robotumuz İçin Tıklayınız

-MEBBİS Giriş İçin Tıklayınız( Başvurular açıldığında aktif olacaktır)

İl dışı tayin 2015 başvuruları bugünden itibaren altı gün sürecek. Böylece başvuruların alınmasının ardından milli eğitim bakanlığınca yapılacak olan atamalar neticesinde sonuçlar 18 haziran tarihleri arasında duyurularcak. Her sene atama ve yer değiştirme döneminde en çok tercih edilen site olan mebpersonel.com ailesi olarak bu süre kapsamında en güncel en doğru en hızlı haberleri bulabilecek il dışı tayin 2014 yılı için merak ettiklerinize yanıt bulabileceksiniz. 

İl dışı atama ve yer değiştirme döneminin şimdiden tüm okuyucularımıza hayırlı uğurlu olması temennimizle. Şimdiden tüm okuyucularımıza atama sonuçları hayırlı olsun. Tüm soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından aktarabilirsiniz. 
Yorumlar (7)
N.YILDIR 5 yıl önce
henüz başvuru ekranı açılmadı beklemedeyim
suat 5 yıl önce
mebbis başvuru işlemlkeri kısmından mı yapıyoruz?
ben 5 yıl önce
Neden açılmıyor. Bunu nasil ogrencz
Aytac 5 yıl önce
Meden acilmiyor. Ikgm de hala bir bildiri yok
Mehmet 5 yıl önce
Açılmıyor
sınavdan önce 40.000 5 yıl önce
yeni turkiyede 350.000 issiz mezun ogretmen az olacak ki egitim fakulteri ıkinci ogretimlerini kapattiniz ama fakulteler cozumu bulmakta zorlanmadi birinci ogretim kontejanini 2 katina cikardi mevcut 350.000 işsize yeni işsizler ordusu eklemekte insanlara is bulacaklari bolumlerin disindaki fakultelerdeki bolumleri temelli kapatilmalidir sadece emekliligine 10 yil kalmiş yaşlılarimiza 3600 ek gostergeyle erken emeklilik tesvik edilmelı yıgilmalarin fazla oldugu bolumlerden 2015 kpss sinavindan önce puan ustunlugune gore atamalar yapilmaliki kı genclerin onu acilsin
Süleyman .. 5 yıl önce
Nezaman açılır ..bilen varmı...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@