banner476

2017 Yılında Ne Kadar Öğretmen Ataması Yapılacak? Bakan Açıkladı

2017 Öğretmen Atamaları Konusunda Son Dakika Açıklaması. 2017 Yılında MEB Ne Kadar Öğretmen Ataması Yapılacak? Bakan TRT Haber'de Açıkladı.

Öğretmen Atamaları 27.12.2016, 22:00 27.12.2016, 22:13
2017 Yılında Ne Kadar Öğretmen Ataması Yapılacak? Bakan Açıkladı
 MEB PERSONEL - 2017 Öğretmen Atamaları Konusunda Son Dakika Açıklaması. 2017 Yılında Ne Kadar Öğretmen Ataması Yapılacak? Bakan Müezzinoğlu TRT Haber'de Açıkladı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 2017 yılında yapılacak kamu personel alımları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Müezzinoğlu TRT Haber'de canlı yayında yaptığı açıklamada, 2017 yılında TBMM'den geçen bütçe kapsamında kamuya 60 bin personel alımı yapılacağını açıkladı.

Yapılacak 60 bin alımda en çok kadroyu MEB'e ayırdıklarını belirtti.

Ayrıca Müezzinoğlu, toplam kadronun yaklaşık olarak yarısının MEB'e ayrıldığını açıkladı. Yani Bakan'ın açıklamasına göre 2017 yılında yaklaşım 30 bin öğretmen ataması yapılacak.


MEBPERSONEL.COM / ÖZEL HABER




Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (19)
Vatansever Öğretmen 4 yıl önce
Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bugünlerde mülakatta kalksın artık. Zaten güvenlik soruşturması geldi. Atamalar KPSS puanı ile olsun eskisi gibi.
Lale 4 yıl önce
Şubatta atama olacak mı bunu açıklasınlar ona göre plan yapalım yeter artık açıklayın artık
Gorsel 4 yıl önce
Allah aşkına şubatta atama olacakmış kesin bireyler söyleyin ders çalışamıyorum
PDR 4 yıl önce
Şubatta 30 bin atama yapmazlarsa bu resmen tüm öğretmenleri kışkırtmaktır. Bir sene boyunca çalış sınava gir toplamda 15 bin atama olacak öyle mi? Hiç kusura bakılmasın kimse kabul etmez 1 senelik emeğine karşılık 15 bin atamayı!
sevgi 4 yıl önce
Subatta en az 40 bin atama yapilmali. O kadar ogretmen aciga alindi okullar ogretmensiz her yer ucretli calisan hocalarla dolu. Subat kadrolari da aciklanmali artik bekliyoruz bekliyoruz bekliyoruz. 82.88 puanla mulakat gorememis biri olarak Edebiyat hakettigini kadroyu da almali. En az 2500 kadro EDEBIYATA..
Coğrafyacı 4 yıl önce
Artık şu Şubat ataması haberi açıklansın lütfen... Allahım emeklerimizin karşılığını bizlere nasip eyle... İnşAllah hep beraber atanmak nasip olur... coğrafyaya 500 atama istiyoruz
Ne yazar 4 yıl önce
Atama olsada olmasa da mülakatla atanmayız
edebiyat magdur 4 yıl önce
O kadar hain ihrac edildi. O kaadaar kaadro bos. Vatan evlatlari nobette reis. Edebiyata saahip cikin. Ucbin kaadro
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@