40 Bin Öğretmen Ataması İçin Kurtuluş'ta Buluşuyorlar

banner483

40 Bin Öğretmen Ataması İçin Kurtuluş'ta Buluşuyorlar

Öğretmen Atamaları 12.05.2015, 13:12 12.05.2015, 13:15
40 Bin Öğretmen Ataması İçin Kurtuluş'ta Buluşuyorlar

 Atama bekleyen öğretmenler 13  Mayıs’ta Ankara’da eylem kararı alarak il il örgütlenmeye başladılar. 13 Mayıs’ta Kurtuluş parkında olacak olan öğretmen adayları sınav öncesi 40 Bin Öğretmen ataması için toplanıyorlar.

Daha önce 2015 Mart ve 2014 Kasım aylarında toplanan öğretmen adayları; bu eylem için partilerden ve sendikalardan otobüs desteği aldılar.

Aylardı 40 Bin Öğretmen Ataması için mücadele veren öğretmen adayları bu güne kadar herhangi bir müjde gelmemesinden şikayetçiler.

Bakan Avcı’nın sınav öncesi öğretmen ataması olmayacağını kesin ifadelerle açıklamasına rağmen 40 Bin atama müjdesinin geleceğini düşünüyorlar...

Öte yandan bu eylem için 1000 civar Öğretmen adayının yarın Ankara'da eylemde olacağı öngörülüyor...
banner482
Yorumlar (10)
sosyalci 6 yıl önce
insAllah hayırlısıyla atama olacaktır Allah ankaraya giden arkadaslarımın yüzünü kara çıkarmasın
fen 6 yıl önce
atanamayan öğretmenler ,ataması yapılmayan öğretmenler ,atanamayan öğretmen babası olarak gönülden yanınızdayım.oğlum eylemde ben ise sosyal medyada sizlere aylardır destek oluyorum.Allah yardımcınız olsun.hepinizi bir baba olarak öpüyorum.sayın hükümet yetkilileri duyun atanamayan öğretmenleri.ne var sanki onlarda bu vatanın evladı.sevindirin genç öğretmenleri.
yanınızda 6 yıl önce
arkadaşlar oraya gelemiyenler için her ilde bir eylem hazırlığı yapmalı
MAYISTA EN AZ 35 BİN ATAMA OLMALI 6 yıl önce
bizim puanimiz 70 e düşmedi..keşke düşseydi şimdi atanmiştim.siifçilarin bu kadar üstüne gelenler keşke ing ve din öğretmenlerinin üstüne gitseler..biz 70 ile atanamiyoruz...lysden 435 puanla yerleşen de bizdik..5.siniflar da ingilizcecilere verildi..biraz gözünüzü açin..
melike 6 yıl önce
mardinden urfadan geleceğiz
HEP YANINIZDAYIZ... 6 yıl önce
seçime kadar 100 bin öğretmen atamaya var misin akp..55 bin atadin..kaldi 35bin atama yapmak..sana seçim meydanlarinda 100 bin atama yaptım demek yakişir başbakanim...ne olur müjdeli haber ver... cumhurbaşkanimiz olsaydı yapardı.....!!!
SOSYALCİ 6 yıl önce
il il eylem yapilmali acilen vakit kalmadi unutmayalım ağlamayan çocuğa meme vermezler...
akif 6 yıl önce
eee diğer kalan 399 bin öğretmen kpss çalışıyorsa siz nasıl hala 55 bin atamanın üzerine bir 40 bin daha istersizniz.atama inş ağustosta
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@