banner476

Alan değişikliği konusunda Hamza AYDOĞDU'dan açıklama.

 Valiler kararnamesi ile Aksaray Valisi olarak atanan Hamza Aydoğdu Öğretmenlerin, Atama, Yer Değiştirme, Alan Değişikliği gibi talepler içeren sorularına cevap verdi. Öğretmenler ile iletişime geçen Hamza Aydoğdu, merakla cevabı beklenen soruları yanıtladı.

Öğretmen Atamaları 12.06.2020, 21:09
Alan değişikliği konusunda Hamza AYDOĞDU'dan açıklama.

Uzun süredir, "Alan Değişikliği ne zaman yapılacak?" sorusuna cevap arayan öğretmenler, Hamza Aydoğdu'nun sorulan bir soruya verdiği yanıtı tartışıyor. Soru ve verilen cevap şöyle: Soru: "Alan değişikliğinin kalkması mümkün mü?" Hamza Aydoğdu: "Alan değişikliği ile güzel bir çalışma yaptık. Bunu sayın bakanımıza sunduk. Ondan haber bekliyoruz." Sorulan sorunun olumsuz yani Alan Değişikliğinin kaldırılmasını isteyen bir içerikte olması, Alan Değişikliği bekleyen öğretmenlerin endişe yaşamasına neden oldu.

Hamza Aydoğdu'nun verdiği yanıtta "güzel bir çalışma yaptık" ifadesi Alan Değiştirmek isteyen öğretmenleri "korkalım mı, sevinelim mi?" karmaşasına sürükledi. Cevabın net ve anlaşılır olmadığını belirten öğretmenler, Hamza Aydoğdu'nun bu cevabına bir açıklık getirmesini bekliyorlar.

Bu konuda merak edilenler şunlar: 

Alan Değişikliği kaldırılacak mı? 

Alan Değişikliği ne zaman yapılacak?

Sayın Bakan'a sunulan çalışmanın içeriği nedir?

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@