banner476

Atama Bekleyen Branş Öğretmenlerinin Talebi

Atama Bekleyen Branş Öğretmenleri MEB İKGM Hamza Aydoğdu İle Görüştü. 15 000 atamanın artmasını 40 000'e cıkmasını ve adil dağılım beklediklerini talep ettiler.

Öğretmen Atamaları 23.12.2014, 14:31 23.12.2014, 14:49
Atama Bekleyen Branş Öğretmenlerinin Talebi
 Atama bekleyen Branş Öğretmenleri önceki gün MEB İKGM Hamza Aydoğdu ile görüştü. Eylül ayındaki 40 000 kontenjan dağılımının adaletsiz olduğunu ve Subat atamasında adaletli dağılım beklediklerini ifade ettiler.

Hamza Aydoğdu   "Öncelikle ocaktaki 15 Bin atamada adil dağılıma dikkat edeceklerini, Atamaların siyasi bir olay olduğunu, atama sayılarının artmasını bizzat kendisinin de istediğini, daha çok öğretmen atanmasından kendisinin de memnun olacağını söyledi. Bu talepleri gerekli siyasi makamlara imkanlar doğrultusunda bizzat ileteceğini de söyledi. Branş bazında kontenjan taleplerinden oldukça rahatsız olduğunu" belirtti.


Ocak  15 000 ataması artacak mı ? 
Ocak 15 000 Atamasında Branş Öğretmenlerinin istediği, talep ettiği adil dağılım olacak mı ? Hep birlikte göreceğiz...

Hamza Aydoğdu görüşmesinin ardından sosyal medyada Atama bekleyen Branş Öğretmenleri Hamza Aydoğdu için bir teşekkür tag ı hazırlayıp Twitter TR gündemine soktular. Hamza Bey'e teşekkür için binlerce tweet attılar. Hamza Aydoğdu'da bu tweetlere destek olarak kendi twitter hesabından bunları Retweet yaptı.. 
İşte o tweetler..MebPersonel sitesi olarak Atama bekleyen Öğretmenlerle ilgili her türlü doğru ve güncel haberlerle siz ziyaretçilerimizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. 
Mebpersonel/Özel Haber
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@