Bakan Özer'in Atama sözü üzerinden 66 gün geçti ama Öğretmen Atamaları takvimi belli olmadı

Bakan Özer'in Atama sözü üzerinden 66 gün geçti ama Öğretmen Atamaları takvimi belli olmadı

Bakan Özer'in Atama sözü üzerinden 66 gün geçti ama Öğretmen Atamaları takvimi belli olmadı

Atama sözü verilmesinin üzerinden 66 gün geçti ancak takvim açıklanmadı. Öğretmenler atama takviminin bir an önce açıklanmasını talep ediyor.

Sosyal medyada gündem olan konu hakkında öğretmenlerin yorumları şöyle:

- Sayın bakanımız Mahmut Özer Bey Kısa süre içinde atama olacak diyeli 66 gün oldu.

- 5 ayda 8145 anaokulu 112 ana sınıfı açıldı ve bu haberin üzerinden bile bir ay geçti. Bu sınıflarda "OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ" yer almalıdır. Dev proje için 2021 puanlarıyla 10 bin okul öncesi öğretmeni ataması bekliyoruz.

- En kısa zamanda diye beklerken 66 gün geçirdik.

MEB Personel İnstagrama katılıp konu ile ilgili en güncel ve hızlı gelişmelerden haberdar olabilirsiniz Ve sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

MEB PERSONEL İnstagram KANALI İÇİN: TIKLAYINIZ

- Atama olmayacak spekülasyonları kısa süre içerisinde ortadan kaldırılacak dendi. Aradan günler geçti ama hala öğretmen atamaları yapılmadı. 2021 KPSS bir an önce takvimini ve atama duyurusunu bekliyor.

- Mart ayında hepimiz derse oturmuşken "atama olacak" dedi Bakanımız. 2 ay oldu. Neden süreç hakkında neden bilgilendirmiyor bizi?

- Artık geceleri bile sebepsizce uyanıp atanamazsam ne yapacağım puanım da boşa gidecek, kısa sürede atama olacak sözünden beri çalışamaığımız için gelecek sınava da hiçbir şekilde başarı elde edemeyeceğim. Bizim giden emeklerimizin hesabını kim verecek?

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

7 Yorum