Bakan Selçuk'tan Ek Atama Açıklaması: Nisan'da...

Bakan Selçuk'tan Ek Atama Açıklaması: Nisan'da...

Öğretmen Atamaları 08.02.2020, 17:37
Bakan Selçuk'tan Ek Atama Açıklaması: Nisan'da...

Bakan Selçuk'tan Ek Atama Açıklaması: Nisan'da... Öğretmen atamaları konusunda bakanlık hareketli günler geçiriyor. Bakan Selçuk bugün atama bekleyen öğretmenlerle karşılaştı ve öğretmenlerin ek öğretmen ataması talebi sorularını cevaplandırarak "Nisan" işaret etti. İşte Facebook Meb Öğretmen Atama Platformu (MÖAP)'ta paylaşılan o gönderi:

 

GELİYOR ATAMA İNŞALLAH ‼️‼️

Bugün bildiğiniz üzere Ayşe, Hasan ve Halime hocalarımız Karaman’da Ziya Selçuk ile görüşeceklerdi. Şükür ki görüşebildiler. 

Hocalarımız çiçeğimizi Ziya Selçuk’a kendileri verdiler. Ayşe hocamız bizim durumumuzdan bahsetmiş ve hocam ek atama istiyoruz lütfen bir şey deyin demiş. Hocamız bunu söylerken biraz duygulanmış Ziya hocamız da hocamızın ellerini tutup hocam çalışıyoruz merak etmeyin demiş. Hocalarımız Ziya Selçuk’un danışmanına dosyayı verirken sormuşlar ona da o da Bakanımız sizin için çok çalışıyor ve NİSANDA BUNUNLA İLGİLİ BİR AÇIKLAMA GELECEK MALİYEDEN HABER BEKLİYORUZ!! demiş

Bir de ayrıyeten ücretli yapan bir hocamıza Ziya Selçuk sizin haklarınızı iyileştireceğiz demiş o da mikrofonu alarak biz iyileştirme değil atama istiyoruz demiş

Hocalarımızın emeğine yüreğine sağlık
 

Bu atama gelecekse sizin gibi yüce gönüllü emek veren hocalarımız sayesinde gelecek 

Mebpersonel.com olarak bizim de edindiğimiz bilgilere göre, Bakanlık ek öğretmen ataması konusunda çalışmaları başlattı. Öğretmen ataması sayısının ise 20 bin olacağı konuşuluyor.

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@