Bakan Selçuk'tan Son Dakika "Ek Atama" Açıklaması-Öğretmen Atamaları 2020

Bakan Selçuk'tan Son Dakika "Ek Atama" Açıklaması-Öğretmen Atamaları 2020

Öğretmen Atamaları 03.02.2020, 21:00
Bakan Selçuk'tan Son Dakika "Ek Atama" Açıklaması-Öğretmen Atamaları 2020

Bakan Selçuk'tan Son Dakika "Ek Atama" Açıklaması-Öğretmen Atamaları 2020. Sosyal medya paylaşım sitesi Facebook üzerinden paylaşılan bir gönderi atama bekleyen öğretmenleri sevince boğdu. Branş Öğretmenleri Atama Mücadele Platformu-(BÖAMP)'nda paylaşılan "ek atama" gönderisi, atama bekleyen öğretmenleri heyecanlandırdı. 20 bin atamanın açıklanmasının ardından "ek atama" müjdesini de almak isteyen öğretmen adaylarına bugün Bakan Selçuk katıldığı bir okul açılış töreninde müjdeyi verdi. İşte facebook branş öğretmenleri atama mücadele platformunda paylaşılan o gönderi

Bugün @Nazlı Uygun hocamız sağolsun sayın bakana derdimizi anlatmış.

Zahir hocam merhabalar;
Bugün Binali Yildirim'in evlatlarinin kendisine yaptirdiklari okulun acilisindaydim bir veli ve 10 yıldır atanamayan bir öğretmen olarak; meramımızı dilim döndüğünce anlatmaya calistim.
Kendisine edebiyat öğretmeni olduğumu ben ve benim gibi yüksek puanlarla bekleyen arkadaşlarımın sizden 2. bir atama bekledigimizi soyledim.Nisanda duyuruya cikilacak mi diye de ekledim. Kendisi zaten çok sicak kanlı, kibar ve tevazu sahibi biri, benimle tokalasti sarıldı ve düşünüyoruz evet 2. bir atama dedi.

MEBPERSONEL.COM/ÖZELHABER

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (1)
Uçan halı 5 ay önce
Var mı ek atama?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@