Başbakandan Şubat Ataması Müjdesi Gelmedi

Başbakandan Şubat Ataması Müjdesi Gelmedi

Başbakandan Şubat Ataması Müjdesi Gelmedi

 Atama bekleyen öğretmenler Başbakan Recep Tayip Erdoğandan 24 Kasım Öğretmeler Gününde Şubat 2013'te  öğretmen ataması müjdesi bekliyorladı . Bu konuyla ilgili dün olarak sitemizde Şubat ataması için gözler Başbakanda şeklinde haberimizde konuyla ilgili bilgi vermiştik.


Başbakan Recep Tayip Erdoğan   24 kasım öğretmenler gününde  Öğretmenler heyeti kabulünde ki konuşmasında  şubat ataması müjde gelmedi fakat öğretmen atamaları konusunda çözüm arayacakları sözü geldi.

Şubt'ta 30 bin öğretmen  ataması için Şubatçılar grubu altında şubat atamasının gerekliğini anlatan atama bekleyen öğretmenler Şubat ataması için bundan sonra tüm atama bekleyen öğretmenler ile tek yürek ve tek ses olup Şubat'ta 30 bin öğretmen ataması müjdesi alana kadar çalışmalarına devam edecekler.

Mebpersonel.com olarak Bugün Müjdenin gelmemesi  Şubat ataması için bu yola baş koyan öğretmenleri umutsuzluğa itmemeli ve Şubat ataması için tek yürek ve tek ses olarak çalışmalarına devam etmelidirler çünkümebpersonel.com olarak hafızalarımızı yokladığımızda umutla beklenen günlerden istenen haberlerin çıkmaması atamanın olmayacağı anlamı doğurmadığını ve iller ki zamanlarda bu atamaların yapıldığını ve mücadeleri sonunda hak ettikleri  atamalar gerçekleşip  göreve başlayanları öğretmenleri hep anımsıyacaktır.

 ÖZEL HABER
Başbakandan Şubat Ataması Müjdesi Gelmedi

Şubatçılar Grubu Facebook Sayfasını Zİyaret Etmek İçin Tıklayınız

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

39 Yorum