banner476

Gıda Teknolojisi Öğretmenleri Atanmak İstiyor

Gıda Teknolojisi Öğretmenleri Atanmak İstiyor

Öğretmen Atamaları 19.08.2014, 17:10 19.08.2014, 17:11
Gıda Teknolojisi Öğretmenleri Atanmak İstiyor
 Bizler Türkiye‘nin bir bölgesinde veya bir ilinde toplanmış bir zümre, bir sivil toplum örgütü değiliz. Bizler Adıyaman’dan Trabzon’a, Ağrı’dan Çanakkale’ye bu ülkenin 81 vilayetinde bulunan Gıda Teknolojisi Öğretmenleri adaylarıyız. 2014 Ağustos atamaların da atanarak aday değil öğretmen olarak bu ülkeye faydalı bireyler yetiştirmek istiyoruz. Çünkü:
1. 28 Şubat döneminde bilinçsiz bir şekilde önleri kapanan meslek liselerinin yeniden daha güçlü öğretmenlerle Avrupa’da ki eğitim sistemini yakalamasını sağlamak.
2. Ülkenin gıda alanında ihtiyaç duyduğu elemanların temelden sağlam bir şekilde eğitim alarak alanlarında uzman yeni nesillerin oluşmasını sağlamak.
3. Üniversitelere gıda alanında iyi temel almış öğrenciler göndermek.

Binlerce kilometre uzaklıktaki illere giderek o iller de aldığımız 4 yıllık eğitim+ formasyon eğitimi sertifikası ve bu eğitimleri alırken vazgeçtiğimiz maddi ve manevi değerlerimizin hakkı olarak atanmak istiyoruz.

Bizler ailelerimize yük oluyoruz, onların ellerine bakıyoruz bir gence en ağır şey bu olsa gerek. Artık ailelerimizin yükünü bizler çekmek istiyoruz. Bizlerde 25 yaşını geçmiş bireyleriz, artık iş sahibi olup, evlenerek yuva kurmak istiyoruz. Toplumun çekirdeği olan aile topluluğuna bizlerde girmek istiyoruz.

Bizler evlerde değil, 783.562 km² alanda il, ilçe, belde demeden bu ülkenin büyümesinde görev almak isteyen, okulda öğrencileri ile buluşmayı bekleyen Gıda Teknolojisi Öğretmenleri adaylarıyız. Onun için bizler fazla olanı değil hakkımızı olanı yani Ağustos da 300 atama istiyoruz.

Saygılarımla...
Yorumlar (17)
BİYOLOJİ ÖĞRETMENLERİ 6 yıl önce
lütfen bi̇zi̇m de atanma talepleri̇mi̇zi̇ maşete taşiyin.....
yuh 6 yıl önce
manevi değerlerimizden vazgeçtik demiş okumak için :)
TÜRKÇE 6 yıl önce
türkçe öğretmenleri 6000 kadro istiyor. ayrica 60.000 kadro olarak lanse edilen atama sayisi 40.000 olarak düşünülüyor. hükümetin sözünü tutmasini ve 60.000 alimi yapip öğretmen adaylarini sevindirmesini istiyoruz....
öyle bir bölüm mü varmış :) 6 yıl önce
bu ülkede başına bir isim sonuna öğretmen koy= ata beni meb olur :)
nakış öğretmeni 6 yıl önce
nakış öğretmenliğine 200 kadro istiyoruz, halk eğitimler bizim hakkımız...
hee gıdaya 7bin atama verin 6 yıl önce
belki de 8 olmalı evet 8 bin
kagg siz de öğretmenlik istiyorsunuz haa 6 yıl önce
herkes öğretmen olmuş da haberimiz yok. gidin evde yemek yapın ne gıda öğretmenliğiymiş. bir siz eksiktiniz
ilk mat 6 yıl önce
5 bin atama istiyoruz ilk mat öğrt
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@