banner476

İl Dışı Yer Değiştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2015?

İl dışı yer değiştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? 16-20 Haziran Tarihleri arasında Alınacak İl Dışı Yerleştirme Başvuruların sonuçları,sonuçlandırmaya kadar geçen sürece gerçekleşecek başvuru süreçleri ( İl Dışı yer değiştirme başvurularının alınması,sürecin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması) güncel olarak bu haberimizden takip edebilirsiniz. "İl Dışı Yer Değiştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?" adlı haberimizde bu süreçteki gelişen olayları güncel olarak takip edebilirsiniz.

Öğretmen Atamaları 04.06.2015, 10:38 04.06.2015, 10:54
İl Dışı Yer Değiştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2015?

 16-20 Haziran Tarihleri arasında alınacak il dışı yerleştirme başvurularının sonuçlandırma ve öğretmenlerin atanmasına kadar olan süreçlerle ilgili bilgileri, İl Dışı yer değiştirme sonuçlarının ne zaman açıklanacağını... Kısacası İl Dışı Yerleştirme(Atama) İle ilgili tüm bilgileri Mebpersonel Farkıyla "İl Dışı Yer Değiştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2015?" adlı haberimizden güncel bir şekilde takip edebilirsiniz.Haberimizde İl Dışı Atamalarla ilgili herkangi bir gelişme olursa anlık olarak Mebpersonel Editörleri Tarafından haberimiz güncellenecektir. İl Dışı Yer Değiştirme İle İlgili tüm sorularınız için haberin detay kısmına bakınız...


 

İl İçi Başvurusu Yapan Öğretmen İl Dış Tayin İsteyebilecek Mi ?

2014 il içi yer değiştirme takvimi açıklandığından beri merak ettiğiniz sorular var.İl içi Tayin başvurusunda bulunan il dışı tayin isteyebilir mi?Özür durumundan tayin nasıl oluyor?Bu soruların hepsi iL İçi yer değiştirme başvurusunda netlik kazandı.İl İçi isteyen Öğretmen adayları il dışı tayin başvurusu yapamayacak fakat özür durumu olursa özürü ile beraber başvurusunu gerçekleştirecek.

 2014 yılı için İl içinde isteğe bağlı yer değiştiren öğretmenler, aynı dönemde iller arasında isteğe bağlı yer değiştirme başvurusunda bulunamayacak.


 
2014 İl Dışı Atama ve Yer Değiştirme Sonuçları MEB İl Dışı Atama ve Yer Değiştirme Takvimi (MEB)

İller Arası İsteğe Bağlı Atamalar

16-20 Haziran 2014 Başvuruların Alınması

24-26 Haziran 2014 Atamaların Sonuçlandırılması

Yaz Dönemi Özür Durumuna Bağlı Atamalar

04-08 Ağustos 2014 1. Aşama Başvuruların Alınması

11-15 Ağustos Tercih Başvurularının Alınması

19-20 Ağustos Atamaların Sonuçlandırılması

2014 İl Dışı Atama ve Yer Değiştirme Sonuçları MEB İl Dışı Atama ve Yer Değiştirme Takvimi (MEB)
 

Mebpersonel // Özel Haber

Bu Haberin Tüm Hakları Mebpersonel.com'a aittir. Açık Kaynak ve Link Verilmeden Kullanılması Yasaktır
Yorumlar (3)
belirsiz 5 yıl önce
eğitim öğretim dışındaki memurlar ne zaman
Serpil Öğretmen 5 yıl önce
i̇l içi isteğe bağlı yer değiştirmelerde mutlaka sıralar çalıştırılmalı.bir sürü emekli olacak il dışına gidecek öğretmen var neden sıralar çalıştırılıp adil bir yerleştirilme yapılmıyor.
Banu Tunca 5 yıl önce
i̇l içi isteğe bağlı yer değiştirmede rotasyona takılmamak için yüksek puanlılar yer değiştirdi. onlara rotasyonda hak verilecekti zaten, onların yüzünden tayinimiz çıkmadı.sıralar mutlaka çalıstıılıp bu adaletsizlik giderilmeli.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@