İSTANBUL İL MEM KURUM İHTİYAÇ LİSTESİNİ YAYINLADI !

İSTANBUL İL MEM KURUM İHTİYAÇ LİSTESİNİ YAYINLADI !

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kurum İhtiyaç Listesini Yayınladı.istanbul mem, istanbul mem norm, istanbul mem norm fazlası, istanbul mem atama, istanbul mem atamalar

 

İHİTİYAÇ LİSTESİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

NOT:     Bu liste Bakanlığımız sayfasından 14/11/2012 tarihi ile indirilerek sadece ihtiyaç gözüken kurumlar yansıtılmış olup, bilgi amaçlıdır.

                -listede Anadolu liseleri açıklarına Bakanlığımızca Yeniden Atama yolu ile atama yapılacağından bu okullara atanmak isteyen öğretmenlerin atama talepleri  ihtiyaç kalması halinde değerlendirilecektir.

                -atama yapılıp (alan değişikliği, yurtdışı ve azınlık okul dönüşü ile ücretsiz izin dönüşü ,yöneticilik görevinden ayrılma,soruşturma v.b.) görevinden ayrılma başlama yapılmamış olanlar sisteme yansımamıştır.

                -öğretmenlerin atama talepleri  bu tarihten (14/11/2012) itibaren gün içinde sonuçlandırıldığından ihtiyaçlarda değişiklik olabilir.

 

                                                                                             İNSAN KAYNAKLARI BÖLÜMÜ

(ÖĞRETMEN - NORM ATAMA)


 İŞTE İHTİYAÇ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ..
istanbul mem, istanbul mem norm, istanbul mem norm fazlası, istanbul mem atama, istanbul mem atamalar


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.