İSTANBUL'DAN BİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DAHA ÇIKTI

İSTANBUL'DAN BİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DAHA ÇIKTI

İstanbul Fatih Pertevniyal Lisesi Müdürü Aziz YENİYOL'un, bölge siyasileri ile iyi geçinemediği için kurban edildiği ifade edilen Doğu Anadolu Bölgesindeki bir ilin Milli Eğitim Müdürünün yerine kurban bayramı sonrası vekaleten İl Milli Eğitim Müdürlüğüne getirileceği, Aziz YENİYOL'a Ak Parti İstanbul Milletvekili Mustafa ATAŞ'ın referans olduğu iddia ediliyor.

 İddialara göre; Mustafa ATAŞ'ın daha önce de Aziz YENİYOL'u İl Milli Eğitim Müdürlüğüne getirmeye çalıştığı, ancak başarılı olamayınca bu konunun takipçisi olduğu ve sonunda da istediğini aldığı ifade ediliyor. 

Bu gelişmeden sonra; İl Milli Eğitim Müdürü olmak isteyen adayların Mustafa ATAŞ'ın kapısında bayram ziyareti kuyruğu oluşturmaya hazırlandığı duyumları da gelmeye başladı.
 
TBMM 22. Dönem “ Çocuklarda ve Gençlerde Artan Şiddet Eğilimi ile Okullarda Meydana Gelen Olayların Araştırılarak Gereken Önlemlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırma Komisyonu”nda da görev yapan Mustafa ATAŞ, bakalım Aziz YENİYOL ile ilgili olarak okul öğrencilerinin oluşturduğu https:// twitter .com/Pertevniyal_TT adresinde yer alan23 Ekim 2012, 13 Eylü 2012, 1 Eylül 2012, 8 Haziran 2012, 11 Mayıs 2012 Tarihli twettler için ne diyecek…
 
Memurlar.biz ailesi olarak, Sayın Aziz YENİYOL'a atanacağı iddia edilen yeni görevinde başarılar diliyoruz.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum