Kaderimin Yazıldığı Gün 30.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

banner483

Kaderimin Yazıldığı Gün 30.bölüm fragmanı izle, Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölüm fragmanı izle, Kaderimin Yazıldığı Gün fragmanı izle,Kaderimin Yazıldığı Gün izle, Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kaderimin Yazıldığı Gün bu hafta yeni bölüm olan 29.bölüm ile ekranlardaydı. Haberin Devamı için...

Öğretmen Atamaları 12.05.2015, 23:34 12.05.2015, 23:35
Kaderimin Yazıldığı Gün 30.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

   Kaderimin Yazıldığı Gün 30. Bölüm fragmanı yayınlandı.Kaderimin Yazıldığı Gün 30. Bölüm Fragmanı Star TV ekranlarının efsane dizilerinden olan  her bölümüyle nefesleri kesen dizinin Kaderimin Yazıldığı Gün 30. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Paramparça, soluksuz izleyeceğiniz nefes kesen yeni fragmanı ve tüm detayları haberimizden takip edebilirsiniz...

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 29. BÖLÜM'DE NELER OLDU?

Bebeğine kavuşan Elif ve Kahraman'ın mutluluğu uzun sürecek mi?
Meryem dayanamamış, Toprak bebeği eve getirmiştir. Herkes hem çok şaşırır, hem de çok sevinir.
İbrahim’in kimliğini ve amacını öğrenen Maksut şoke vaziyettedir. İbrahim’le tanışmanın vakti gelmiştir. 
Bebeklerine kavuşan Elif ve Kahraman ise çok mutludur. Ne var ki Elif her an bebeğini kaybedecekmiş korkusuyla yaşamaktadır. İçindeki huzursuzluğu atamaz.

Maksut, İbrahim’e ortaklık teklif eder. İkisinin de derdi Elif’ten intikam almaktır. Planlarını yapmaya başlarlar. 
Büyük bir hevesle bebeğin kaybolmasını bekleyen Defne, hayal kırıklığı yaşar. Ama pes etmeye niyeti yoktur. Kahraman’ı Elif’ten ve bebekten bir gece olsa da ayrı tutmayı başaracaktır. 
İbrahim Maksut’a çok güvenmemektedir. Kendi işini kendi halletmeye karar verir. Elif’e ağabeyi olduğunu söyler. Elif onunla buluşmaya karar verir. Bu buluşmanın hayatını değiştireceğinden habersizdir.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 30. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kaderimin yazıldığı gün 29. bölümü bu akşam tv ekranlarında yerini aldı.30. Bölüm fragmanı ise daha yayınlanmamış olup 2 gün içerisinde yayınlanmasını umut ediyoruz.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN SON BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDIĞI ANDA HABERİMİZDE OLACAKTIR

banner482
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@