KPSS Branş Sıralamaları ve MEB Öğretmen Atama Kontenjanları Ne Zaman Açıklanır?

2014 KPSS Branş Sıralamaları ve MEB Öğretmen Atama Kontenjanları Ne Zaman Açıklanır? 2014 Şubat ayında öğretmen ataması yapılır mı?

Öğretmen Atamaları 04.08.2014, 20:08 04.08.2014, 20:08
KPSS Branş Sıralamaları ve MEB Öğretmen Atama Kontenjanları Ne Zaman Açıklanır?
 Öğretmen atama sürecine dair merak edilen üç önemli bilgi var. Birincisi, branş sıralamalarının ÖSYM tarafından açıklanması. İkincisi, öğretmen atama kontenjanlarının MEB tarafından açıklanması. Üçüncüsü ise, 2015 Şubat ayında öğretmen ataması yapılıp yapılmayacağı. Peki bu bilgiler ne zaman açıklanacak?

Konuyla ilgili açıklama Milat Gazetesi'nin Eğitimci Yazarı İkram BAĞCI'dan geldi.

MEBPERSONEL.COM / ÖZEL HABER

İşte BAĞCI'nın konuyla ilgili Tweet'leri:


Arkadaşlar branş sıralamaları hafta içi cumaya kadar açıklanması çok zor.Hem sıralamalar hem de kontenjanlar 10 Ağustos'tan önce açıklanmaz.

Arkadaşlar sıralamaları belirlemek bildiğiniz gibi çok basit bir işlem değil. Sınava başvurandan tutun da girmeyen adaya kadar, giripte sınavı değerlendirilmeyen herkes tespit edilip sonra sıralamaya tutulacak. Ufak bir hata çok şeye mal olabilir.

Bence Şubat ataması olma ihtimali çok yüksek. Ama bu benim yorumum.

İKRAM BAĞCI

Yazar-Milat Gazetesi
Eğitim Klasikleri İncelemeleri ve
Bir Dokun Bin Öğretmenden İşit Kitaplarının Yazarı

Öğretmen Atamaları Facebook Grubumuza Katılmak İçin TIKLAYINIZ

Yorumlar (117)
KPSS 2014 REZİLLİK 6 yıl önce
aynen adini soyadini yazan psi̇kolog sosyolog atanacak develet huzur bulacak toplum kendi̇ne gelecek çok i̇yi̇ strateji̇
Rdr d 6 yıl önce
i̇nsanların emeklerini geleceklerini seçim oyunlarına alet edenlere milyon kere lanet olsun
resim 6 yıl önce
neden cok basit bir işlem değil ?sandıgımız biizim basitlik falan değill.bu kadar zaman içerisinde de acıklanamayacak bir işlem değil bu.neden 10 agustostan önce acıklanacagını sanmıyosunuz.insanların tepkisini bu kadar üstlerine almak bence onların da işine gelmeyeceğinden herşeyin gönlümüzce olmasınıı bekliyoruzzzzzz????
isimsiz 6 yıl önce
select * from ogrenciler order by puan desc, brans_ismi zor dediğiniz işlem 2 sn ye bana versinler o zaman herkesin sıralamasını söyleyim beceremiyorlarsa
s 6 yıl önce
agzi olan konusuyor.
bunu yazan haberci demesin kendine 6 yıl önce
10 ağustostan önce seçim yüzünden açıklamıyorlar utanmadan yazmış birde seçimi görmezden gelip işlemler uzun sürüyor diyor. sınava girmeyen zaten puan olarak sonuncu çıkar onun sıralama yapılırken ayrı incelenmesine gerek yok ki. işlem 3 saniyede biter. mal gibi gazetecilik var bu ülkede. bence şubat olur demiş. habercilik yorum işi ise herkes haberci.
bir dost 6 yıl önce
"arkadaşlar sıralamaları belirlemek bildiğiniz gibi çok basit bir işlem değil. sınava başvurandan tutun da girmeyen adaya kadar, giripte sınavı değerlendirilmeyen herkes tespit edilip sonra sıralamaya tutulacak. ufak bir hata çok şeye mal olabilir." bu teknolojide hangi zorluktan bahsediyorsunuz siz.
isim yok 6 yıl önce
sacma sapan bir haber. meydan bos at.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@