MEB Medya MEB'in Ve Eğitimin Yeni Sesi

banner483

Mebmedya.com sınavların güncel olarak bildirildiği, öğretmenlerin atama sorunlarına değinen ve KPSS alanında ilk haberleri bulabileceğiniz bir internet sitesidir.

Öğretmen Atamaları 16.05.2015, 17:17 28.05.2020, 21:18
MEB Medya MEB'in Ve Eğitimin Yeni Sesi
Sadece atamalar ve öğretmenlerin hakları ile kalmayıp bunun yanında MEB ile ilgili güncel bilgiler sunan ve eğitimle ilgili son dakika haberlerini takip edebileceğiniz güncel bir platformdur. Sitemizde yer alan sınav sonuçları ÖSYM'den güncel olarak alınarak aktarılmaktadır. Sınavların çeşitliliği hakkında bilgi veren, kadroların dağılım yüzdesini inceleyen ve bununla birlikte TEOG sınavlarının zamanını ve soru dağılımını inceleyen öncü eğitim haberleri sitesinden biridir. 

Mebmedya sitesi olarak öğretmenlerin sorunlarını yakından takip ederek; hangi ile kaç öğretmen atanacağı, il içi ve il dışı yer değiştirme işlemlerinin hangi tarih aralığında yapılacağının bilgisini ilk olarak sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. 

MEB tarafından yapılan öğretmen atamaları müjdelerini bulabileceğiniz platformda öğrencilerin tatil günlerini, öğrenci haklarını ve seçmeli dersleri yakından takip edebilirsiniz. E-okul ile bilgilendirmenin unsurlarını, velilerin E-okul üzerinden yapabilecekleri işlemlerin sınırlarını sitemiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz. 

MEBmedya sitesi olarak sadece eğitim alanında değil güncel konularla da gündemin nabzını tutmaya devam ediyoruz. Taşeron işçi sorunlarını da ele alan sitemizde işçilerin özlük hakları, iş güvenliği ve güncel kadro alımları ile ilgili bilgiler yer almaktadır. 

Bununla birlikte emeklilerin zam oranları, erken emeklilik ile ilgili güncel koşulları takip ederek son açıklanan emeklilik haklarına kadar geniş bir yelpaze altında sorunlarınıza cevap bulabileceğiniz platformda diyanetle ilgili atama ve kadro haberileri de yer almaktadır. 

Özel günleri ve tatil günlerini zamanında haber veren sitemizde yer alan bir diğer konuda özel günlerin önemi ve anlamını içeren yazılarımızdan oluşmaktadır. Dini ve resmi tatil günlerini güncel olarak duyuran sitemizde kaç gün tatil olacağınızı öğrenip, öğrendiğiniz bilgiler doğrultusunda kendinize yeni bir tatil planı hazırlayabilirsiniz. 

Mebmedya.com'da  insanı ve insani değerleri ilgilendiren her türlü eğitim, güncel olay ve kamu haberlerini öğrenerek sosyal ve iş yaşantınızı kolaylaştırıp bilgi karmaşıklığından sıyrılabilirsiniz.

banner482
Yorumlar (1)
fiko 6 yıl önce
helal meb personel helal devam

Gelişmelerden Haberdar Olun

@