MEB Personel Genel Müdürü Atama Bekleyen Öğretmenler İle Görüşmedi

MEB Personel Genel Müdürü Atama Bekleyen Öğretmenler İle Görüşmedi

MEB Personel Genel Müdürü Atama Bekleyen Öğretmenler İle Görüşmedi

Bakan Mahmut Özer'in atama yapacağız sözünden sonra yaklaşık 90 gün geçti ve 2021 KPSS Puanı ile atanmayı bekleyen on binlerce öğretmen , Öğretmen atamaları için müjdeli haberi beklerken bu konudaki gelişmeleri yakından takip edip süreç hakkında bilgi almak için yetkililer ile görüşmek üzere Milli Eğitim Bakanlığına gittiler.

Milli Eğitim Bakanlığına giden bir grup öğretmen burada öncelikle MEB Personel Genel Müdürü Fehmi Rasim Çelik ile görüşmek istemelerine rağmen görüşememişler ve daha sonraki bir zaman içinde randevu isteklerine karşı her hangi bir randevu tarihi verilmediği iddia edildi.

Hamza Aydoğdu'nun Personel Genel Müdürlüğü döneminde atama bekleyen öğretmenlere adeta kapılar sonuna kadar açıktı.

Bazen haftada iki defada görüşmeye giden atama bekleyen öğretmenler süreç hakkında bilgi alıyorlardı .

Şimdi ise MEB Personel Genel Müdürünün kapısına kadar giden öğretmenler ile 5 dakikada olsa görüşülmüyorsa ve randevu verilmiyorsa bu konuda yorumu siz değerli okuyucularımıza bırakıyoruz.

Umarız ki bu haberimiz sonrası MEB Personel Genel Müdürü kapısına kadar gelen öğretmenlere ulaşarak görüşmeye davet eder...

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

11 Yorum