MEB’den Usulsuz PDR Atamalarına İptal

MEB’den Usulsuz PDR Atamalarına İptal

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Yönetim Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre Milli Eğitim Bakanlığı usulsüz PDR atamalarını iptal etti.


Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve kurumlardaki rehber öğretmen kadrosuna, 2012 atamalarında usulsüzlük yapılmasıyla ilgili olarak, 22.10.2012 tarihinde İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Atamalar Grup Başkanı Bekir ERDOĞAN ile görüşülmüş ve usulsüz atama listesi teslim edilmiştir.  Başvurumuza istinaden, Bakanlık gerekli incelemeyi yaparak tespit edilen usulsüz atamaların iptal edildiğini resmi yazıyla Derneğimize bugün iletmiştir.

Başvurumuz üzerine gerekli incelemenin yapılarak usulsüz atamaların iptal edilmiş olmasından dolayı Bakanlığa teşekkür ederiz.


Usulsüz atamalarla ilgili derneğimizi bilgilendiren üyelerimiz ve meslektaşlarımıza duyarlılıkları ve göstermiş oldukları mesleki sorumluluklarından dolayı teşekkür ederiz.


Kamuoyuna ve meslektaşlarımıza saygı ile duyurulur.


Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği
Yönetim Kurulu


İlgili yazıya


https://www.pdr.org.tr/upload/icerik/Mevzuat/usulsuz.PDF adresinden ulaşabilirsiniz.


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.