Mezun Olduğunuz Yükseköğretim Programında  Aksaray Üniversitesi yok

Mezun Olduğunuz Yükseköğretim Programında Aksaray Üniversitesi yok

Mezun Olduğunuz Yükseköğretim Programında Aksaray Üniversitesi yok

40 bin öğretmen atama başvuru formunda  Mezun Olduğunuz Yükseköğretim Programı" Sekmesinde Aksaray Üniversitesi'nin olmadığına dair sitemize gelen bir çok e-mail var. Mebpersonel.com olarak yetkilierin bu sorunu bir an önce çözmesini temmenni ediyoruz

İşte o E-mailler

 Merhabalar,


Ben Fen Biligisi Öğretmenliği bölümü mezunuyum. MEB başvuru ekranına giriş yaptım; ancak "Mezun Olduğunuz Yükseköğretim Programı" Sekmesinde Aksaray Üniversitesi'ni göremedim. Yani mezun olduğum üniversite ve bölüm ismi yer almıyor. Sanıyorum bu sadece benim başvuru sayfamla ilgili değil, aynı bölümden mezun olup başvuru yapan tüm adayların sayfasında da böyle bir durum söz konusu. Bunun için ne yapılması gerekir? Kimsenin mağdur olmaması açısından bunu sayfanızdan yetkililere ulaştırmanız mümkün müdür?

Teşekkürlermrb tercih yapacam ama mezun olduğum üniversitenin adı tercih listesinde yok yardımcı olur musunuz (Aksaray Üniversitesi)

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

14 Yorum