Numan Kurtulmuş, Başbakan İsterse Şubat'ta atama olur

Numan Kurtulmuş, Başbakan İsterse Şubat'ta atama olur

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuşun atama bekleyen öğretmen ile yaptığı görüşmenin detaylarını paylaşıyoruz.

Ak Parti Genel Yardımcısı Numan Kurtulmuş bugün katılmış olduğu Kanaltürk'te ki Ankara'nın Nabzı Programında atama beklyen öğretmenler sizden randevu talep ediyorlar bu randevu için bizim aracılığımıza ihtiyaç varmı sorusuna cevap olarak atanamayan öğretmenler ile her zaman görüşüyorum daha dün bile Kırşehirdeki programımda Şubat ataması isteyen bir öğretmen arkadaşımızla görüştüm ve şunu da belirtmek istiyorum Türkiyede ilk defa bu kadar organize olmuş bir grup var atama bekleyen öğretmenler çok iyi bir şekilde organize olmuşlar cevabını verdi.
Kanaltürk'teki proğramın videosu sayfa sonunda izleyebilirsiniz.
Ak Parti Genel Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un Kırşehir programında görüştüğü Şubat'ta atama bekleyen Sınıf öğretmeni Eyüp POLAT Mebpersonel.com'a görüşmeninin ayrıntılarını anlattı.
Şubat'ta atama bekleyen Sınıf öğretmeni Eyüp Polat'ın Numan Kurtulmuş'la yaptığı görüşmenin ayrıntıları mebpersonel.com farkıyla sizler ile.
Öncelike gelen istek ve talepleri dikkate alarak yazdığım mektubu kendisine ilettim..(bu mektubu sizler ile en kısa sürede paylaşacağım)

Daha sonra da ikili diyalog içerisine girebileceğim bir ortam aradım nihayet programın sonuna doğru yanında oluşan boşluğa giderek Sayın Numan Kurtulmuş ile birebir konuştum.
Kendisine 2013 Şubat atamasının gerekliliğinden, puanların bir yıl geçerli olması sebebiyle ek atamanın mutlaka yapılması gerektiğinden bahsettim.
Numan Bey'e Şubat ataması dediğim gibi tebessüm etti baskıyı fazlasıyla hissettiklerini söyledi..
Atamanın netleşmesi için erken bir tarih olduğunu söyledi. Şimdiden kestirmek zor dedi..
Bende kendisine Erzurum'da Ömer Dinçer'le görüşen Sosyal Bilgiler Öğretmeni Neslihan Güler'in Mebpersonel.com sitesindeki açıklamasında Sayın Dinçer'in
 Başbakan üstten siz alltan şıkıştırıyorsunuz hükümet şıkıştırıyor  ben arada kaldım
(ilgili haberi okumak için tıklayınız) cümlelerini iletince gülümsedi ve Başbakan isterse olur dedi..
Ve son olarak Numan Bey'e ilettiğim mektubu arabasında okuduğunu da akrabam olan il başkanına teyit ettirmiş bulunuyorum ve Numan Kurtulmuş'un mektubu okurken atama bekleyen öğretmenler her yerde karşımıza çıkıyorlar şeklinde bir açıklama yaptığını biliyorum.
ÖZEL HABER  KAYNAK GÖSTERİNİZ
Numan Kurtulmuş, Başbakan İsterse Şubat'ta atama olur

Şubat'ta atama bekleyen Sınıf Öğretmeni Eyüp Polat Numan Kurtulmuş ile görüşürken .
Numan Kurtulmuş, Başbakan İsterse Şubat'ta atama olur
Numan Kurtulmuş, Başbakan İsterse Şubat'ta atama olurHABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

91 Yorum