banner476

Öğretmen Atamaları Ek Atama Takvimi-18 Mart'ta Atanan Öğretmenler İçin Kararname Konusunda Açıklama Bekleniyor

Öğretmen Atamaları Ek Atama Takvimi ve 18 Mart'ta Atanan Öğretmenler İçin Kararname Konusunda Açıklama Bekleniyor

Öğretmen Atamaları 03.04.2020, 13:50 03.04.2020, 14:09
Öğretmen Atamaları  Ek Atama Takvimi-18 Mart'ta Atanan Öğretmenler İçin Kararname Konusunda Açıklama Bekleniyor

Öğretmen Atamaları  Ek Atama Takvimi ve 18 Mart'ta Atanan Öğretmenler İçin Kararname Konusunda Açıklama Bekleniyor.

Dün mebpersonel.com olarak öğretmen atamaları ile ilgili flaş gelişme niteliğinde bir ek atama haberi yayınlamıştık. Söz konusu haberimizde ek atama takviminin bugün meb.gov.tr'den bir duyuru ile yayımlanacağını söylemiştik.

Şu saat itibariyle henüz MEB'den ek atama takvimi ve atanan öğretmenlerin göreve başlaması konusunda bir açıklama yapılmış değil.

Dün MEB üst düzey yetkilileri ve önceki gün Bakan Yardımcısı  Mustafa Safran buna yani bugün açıklanacağını işaret etmişti. Mebpersonel.com olarak gelişmeleri takip ediyoruz.

Gün içerisinde MEB'den bu iki önemli öğretmen atamalarını ilgilendire konularla ilgili müjdeli haberleri bekliyoruz. Sosyal medyadan sitemize yazan öğretmen adayları da büyük bir merak ve heyecanla ek atama takvimini bekliyor.

Ek atama takviminin bugün mesai bitiminden önce son dakika duyurusu şeklinde MEB'den açıklanacağını tahmin ediyoruz ve bu vesile ile MEB yetkililerine ek atama takvimi ve öğretmenlerin göreve başlamalarını ilgilendiren kararnameleri açıklamaları için çağrıda bulunuyoruz. 

MEBPERSONEL.COM/ÖZELHABER
 

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@