banner476

Sözleşmeli Öğretmenlik atama sonuçları hangi adreste saat kaçta açıklanacak?

Sözleşmeli Öğretmenlik atamaları sonuçları için beklenen gün geldi çattı. Öğretmen atama sonuçları saat kaçta?  2020 Sözleşmeli Öğretmenlik atama sonuçları MEB’in hangi internet sitesinden yayınlanacak.

Öğretmen Atamaları 17.03.2020, 21:08 18.03.2020, 08:44
Sözleşmeli Öğretmenlik atama sonuçları hangi adreste saat kaçta açıklanacak?

Sözleşmeli Öğretmenlik atama sonuçları açıklanıyor. Peki, 20 bin atama bekleyen öğretmen, öğretmen atamaları sonuçlarını nereden sorgulayacak ve MEB tarafında öğretmen atamaları sonuçları için bir saat verirdi mi? Merakla cevap bekleyen bu sorulara mebpersonel.com olarak kısaca sizlere bilgi vereceğiz.

Öncelikle daha önceki yıllar geniş bir katılımla MEB Şura salonunda yapılan Öğretmen atamaları bu yıl korana virüsü salgını nedeniyle daha az katılımla yapılacak bu konuda açıklamayı Bakan Ziya SELÇUK yapmıştı.

Öğretmen atamaları duyurusu MEB tarafından şu an için ilan edilen net bir saat bulunmuyor. Bu konuda yeni bir bilgi olduğunda bu sayfamızda bulabileceksiniz.

ÖĞRETMEN ATAMA SUÇLARI NEREDEN ÖĞRENİLEBİLECEK?

MEB tarafından yayınlanan 20 bin sözleşmeli öğretmen atama kılavuzunda Öğretmen atama sonuçlarının personel.meb.gov.tr internet adresi üzerinden T.C Kimlik No ile sorgulanarak öğrenilebileceği açıklanmış.

Öğretmen atama sonuçlarına dair anlık gelişmeleri takip etmek için bizi twitter adresimizde takip etmeyi unutmayınız.

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@