banner476

Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Puanları Sıralama Robotu

20 Bin Sözleşmeli Öğretmen atamasına dair yapılan mülakatlar sonrası atamalar önümüzde ki haftalar içinde yapılacağına dair açıklama Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'dan geldi.

Öğretmen Atamaları 30.06.2017, 01:05 01.07.2017, 18:42
Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Puanları Sıralama Robotu

Bilindği üzere önümüzde ki  haftalar içerisinde yapılan Sözleşmeli öğretmenlik atamaları için yapılan mülakat sonucuna göre oluşan puanlara göre 20 Bin Öğretmen ataması en kısa süre içerisine yapılacak. 20 Bin Öğretmen ataması için  mülakat puanların MEB tarafından açıklanmasından sonra mülakat sonuçlarına göre  oluşan puanların branşlara göre sıralaması yayınlanmadı. Mebpersonel.co olarak  her zaman olduğu gibi  sizler için oluşturduğumuz mülakat puanları başarı sıralaması robotu sayesinde  kayıt yaparak oluşan sonuçlara göre  sıralamanız hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. 

Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Puanları sıralama robotuna  aşağıdan kayıt yapabilirsiniz.

Mebpersonel.com olarak geçirsiz girişlerin yapılmaması için de ip kontrol sayesinde tek ip'ten sadece bir giriş yapılacaktır.

Kpss puanınızı aşağıda ki forma kaydetikten sonra Sıralamanızı  Sayfa altında ki sıralamanı öğren  formu ile öğrenebilirsiniz.Öğretmen Adayları: 

UNUTMAYALIM, sıralama robotunu paylaşarak ne kadar çok adayın puanını eklemesini sağlarsak o kadar gerçek sonucu yaklaşırız!

Mobil girişlerde ekranı tam çıkmayanlar masaüstü görünümünden tam olarak görebilirler

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (37)
Adım öğretmen.. 3 yıl önce
arkadaşlar burada biz öğretmen adayları ile resmen dalga geçiliyor.. biz burada mülakat sıralama oyunu oynamak istemiyoruz.. biz enayi yerine konulmayı hiç istemiyoruz.. biz resmi sıralama yapılsın istiyoruz.. kim neyi hak ediyorsa, hak ettiği yerde olsun istiyoruz.. şu mülakat saçmalığına da bir son verilsin diyoruz..
selin 3 yıl önce
Mulakat siralamalari haksizligi onlemek icin aciklanmaliydi
abdulrakip 3 yıl önce
Atanmak istiyorm
Deniz 3 yıl önce
Arkadaslar ben osym siralamsinda kendi bransimda ilk siradayim mulakatta -5 +5 uygulamasi en fazla +5 puan geltirsin,ama bakiyorum 99 puan alanlar var normalde maksimum 83 puan olamasi gerekirken 99.6 puanlari görüyorum tam bir sacmalik girilen puanların hepsi yanlis moralinizi bozmayim
Eylül 3 yıl önce
Bence bu puanlar kesinlikle gerçeği yansıtmıyor hiç inandırıcı değil
Deniz 3 yıl önce
Arkdslr normalde benim bransimda +5 mulakat puani eklense bile maksumum puan 83 olmasi gerekiyor...ya mulakatlar adeletsiz yapildi yada bu puanlarin hepsi sallama itibar etmeyiniz.. Buradan adminlere sesleniyorum tc butonuda eklensin yaniltici puan giren akdaslar hakkinda suc duyurusunda bulunsun...yazik gunah beee
rumuz 3 yıl önce
arkadaşlar sıralamasını girenler tekrar tekrar girmeyelim lütfen böylece herkes kendi sıralamasını gerçekçi bir şekilde öğrenebilir.
Öğretmen adayı 3 yıl önce
Bu da iyi birşey ama bu iş böyle olmaz. KPSS düşük olupta öne geçenler var ,elenenler var.onceki atamaada kaç kişi 60 altında alipta atandı.vs.bir dünya
karışıklık mevcut.resmi siralama açıklanmalı. yazık günah bukadar insana.milletin psikolojisi bozuldu.gunahtir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@