Şubat Ataması Müjdesi İçin Gözler Başbakanda

Şubat Ataması Müjdesi İçin Gözler Başbakanda

Atama bekleyen öğretmenler 2013 Şubat'ta 30 bin öğretmen ataması için 24 Kasım Öğretmenler gününde Başbakandan müjdeli haber bekliyorlar

 24 Kasım Öğretmenler Gününde Öğretmenlere verilebilecek en güzel hediye  öğrencilerin  Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun Öğretmenim Sizi Çok  Seviyoruz  öğretmenim deyişi veya  bir öğrencinin kendi el yazısıyla Kırmızı Bir Gül'e iliştirdiği Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun Öğretmenim hediyesidir peki bu güzel sözleri bu öğretmenler gününde binlerce atama bekleyen öğretmen haketmiyor mu?.... 

Atama bekleyen öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler gününde verilebilecek en güzel hediye 2012 Kpss puanlarının  sınavdan bir gün önce yürürlüğe giren yönetmelikle sadece 1 yıl geçerli olmasından dolayı mağdur olan öğretmenlere Şubat 2013 ayında 30 bin öğretmen atama müjdesi verilerek öğretmenleri canları gibi sevecekleri öğrencileri ile kavuşturmaktan  daha güzel bir hediye olamaz.

Mebpersonel.com olarak bugüne kadar Şubat'ta 30 bin öğretmen ataması için destek vermekteyiz ve bu konuda Şubat'ta 30 bin öğretmen atama müjdesi gelene kadar da  bu konuyu sitemizde hep gündemde tutacağız.

Evet Şubat'ta atama bekleyen öğretmenler  bu doğrultuda oluşturdukları 45 bin üyesi bulunan ve   Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuşun deyimiyle bugüne kadar Türkiye'de örgütlenmiş  en iyi sivil organizasyon diye tanımladığı Şubatçılar   Meclis ile  Sendika Genel Merkezleri    arasında mekik dokuyup  81 ilde  ayrı ayrı yaptığı eylemler ile  Şubat'ta 30 bin öğretmen ataması için seslerini tüm Türkiye'ye duyurdular.


Bu çalışmalar sonucu  İktidardan Muhalefete herkes hatta Sayın Bakan bile  Eğitim Bir Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğduyla  perşembe günü yaptığı görüşmede atama için Sayın Başbakanın bütçe imkaanları doğrultusunda  boş kadroların öğretmen atamaları için kullanılması için Başabakanın talimatı gerektğini ifade etmiştir.

Şubat 2013'te  öğretmen ataması bekleyen öğretmenler Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Recep Tayip Erdoğan'dan 24 Kasım Öğretmenler Gününde Atama bekleyen öğretmenlere verilecek en güzel hediye olan Şubat ataması müjdesini beklemektedir.

Evet yarın Şubat ataması bekleyen öğretmenler için umutu bir gün ama şunun da unutulmaması gerekir ki yarın bu konuda Sayın Başbakan tarafından herhangi bir açıklamanın yapılmaması Şubat ataması için bu yola baş koyan öğretmenleri umutsuzluğa itmemeli ve Şubat ataması için tek yürek ve tek ses olarak çalışmalarına devam etmelidirler çünkü mebpersonel.com olarak hafızalarımızı yokladığımızda umutla beklenen günlerden istenen haberlerin çıkmaması atamanın olmayacağı anlamı doğurmadığını ve iller ki zamanlarda bu atamaların yapıldığını ve mücadeleri sonunda hak ettikleri  atamalar gerçekleşip  göreve başlayanları öğretmenleri hep anımsıyacaktır.

 ÖZEL HABER
Şubat Ataması Müjdesi İçin Gözler Başbakanda

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

31 Yorum