Şubat Öğretmen Ataması Etkinlikleri  İçin Maddi Katkıda Bulunmak İsteyenlere Duyuru

Şubat Öğretmen Ataması Etkinlikleri İçin Maddi Katkıda Bulunmak İsteyenlere Duyuru

2013 Şubat'ta En az 30 bin öğretmen Ataması isteyen öğretmenlerin oluşturduğu Şubatçılar grubu faaliyetleri için para topluyor.

 2013 Şubat Ayında Öğretmen Ataması Yapılması İçin Facebookta şubatçılar grubu Altında Örgütlenen  üye sayısı 40 bini aşan  Şubat 2013 te en az 30 bin öğretmen ataması isteyen öğretmenler oluşturdukları ortak  havuz hesabında toplanan paralar ile şubat ataması için gerekli faaliyetleri yürütmeye çalışıyorlar .

Bugüne kadar Şubatçılar grubu  bünyesinden  Şubat'ta öğretmen ataması faaliyetleri adı altında
Hüseyin Çelik'le görüşme, Chp Milletvekilleriyle Görüşme ,Bakan Ömer Dinçer ile görüşme, Eğitim Sendikalarını Ziyaret, İstanbul Eminönü Camisi Önünde Diplomaları Yakıp Güvercin uçurtma eylemi gibi bir çok etkinliklik gerçeleştirdi.


2013 Şubat ataması için özelikle 24 Kasım Öğretmenler gününde yapılacak  olan eylem için şimdiden organize olmaya başlayan Şubatçılar grubu tüm atanan öğretmenlerden , atama bekleyen öğretmenlerden , Eğitim Sendiklarından , Eğitim Sitelerinde bu faaliyetler için oluşturdukları ortak havuz hesabına maddi katkılarlarını  bekliyorlar.Mebpersonel.com olarak bizlerde kendi maddi imakaanlarımız doğrultusunda ortak havuz hesabına katkıda bulunduk ve bu katkıların herkes tarafından yapılması dileğiyle.

Mebpersonel.com olarak Banka Dekontonu Sizler ile Paylaşıyoruz

 Şubat Öğretmen Ataması Etkinlikleri  İçin Maddi Katkıda Bulunmak İsteyenlere Duyuru

Katkıda bulunmak isteyenler için ortak havuz hesabı bilgileri

Ziraat Bankası

İban: TR 22 0001 0000 8449 4962 6450 01 

Ayşegül BUĞRA

Ayrıntılı Bilgi İçin   ŞUBATÇILAR Facebook sayfası ziyaret etmek için tıklayınız 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

38 Yorum