banner476

Şubat'ta En Az 30 Bin Öğretmen Atanacak

Ak Parti milletvekili açıkladı... 2017 yılı Şubat ayında en az 30 bin öğretmen ataması gerçekleştirilecek.

Öğretmen Atamaları 14.12.2016, 10:52
Şubat'ta En Az 30 Bin Öğretmen Atanacak

 Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2017 yılı Şubat döneminde atamasını gerçekleştireceği sözleşmeli öğretmen sayısı atama bekleyen öğretmenler tarafından merak ediliyordu ve bu dönemde en çok merak edilen sorular arasında yer alıyordu.

Geçtiğimiz gün TRT Haber'e konuk olan Ak Parti milletvekili ve Ak Parti Genel Başkan Yard. Vedat Demiröz, en az 30 bin öğretmenin atamasının yapılacağını açıkladı.

İŞTE O AÇIKLAMALAR- TIKLAYINIZ
 

Yorumlar (28)
Şubat demedi ama 4 yıl önce
İnşAllah 2 Nisan da referandum olursa Şubat ataması olur!!!
Biyology 4 yıl önce
Sınavsız atamaya karşıyız , DERSHANE ÖĞRETMENLERİNE HAYIR DİYORUZ
Edebiyat 4 yıl önce
Pek Tecrübeli(!) dershane öğretmenlerini KPSS'ye girmeye davet ediyorum. Oturduğunuz yerden atandığınız yeter! Yarım milyon öğretmen gibi ter dökün, emek verin!
Artık susun dershaneciler 4 yıl önce
Allah peygamber aşkına hak mi bu zaten beleşe kadroya girdiniz artık yeter biz mi dedik gidin dershane de çalışın kpss ye girin geçin bizi hakkınızla aranın hala saçma sapan konuşuyorsunuz yazıktir günahtır
Vatandaş 4 yıl önce
Dersane hocalarindan once kpssye calisip emek verenler atansin.bedavacilik kul hakkidir.kpss calisacam diye dersanede calisip para kazanamayanlar atanmali.
Coğrafyacı 4 yıl önce
İnşAllah şubatta bizim de yüzümüz güler az alım olan Branşlara busefer biraz değer verilir de biz de atanma sevinci yaşarız inşAllah (mağdur coğrafyaci)
Boş kontenjan 4 yıl önce
DERSHANE ÖĞRETMENLERİ UNUTMAYIN....BİZE VERİLEN 1300 KİŞİLİK HAKKIMIZ SAKLIDIR İNŞALLAH...
Historian 4 yıl önce
Lutfen dershane ögretmenleri unutulmasin calisma suresi 4 yila dysurulerek ikinci alim yapilmasi sart egitimde kalite icin tecrubeli ofretmenlere ihtiyacimiz buyuk atanan dershane ogretmenleri okula buyuk canlilik getirdi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@