Şubatçılar 30 bin Öğretmen Ataması İçin Ömer Dinçer İle Görüştü.

Şubatçılar 30 bin Öğretmen Ataması İçin Ömer Dinçer İle Görüştü.

Şubat'ta en az 30 bin öğretmen ataması isteyen Şubatçılar grubu Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer ile görüştü. Ayrıntılar Mebpersonel.com 'da

Şubat 2013 ayında en az 30 bin öğretmen ataması isteyen Şubatçılar grubu İstanbulda Milli Eğitim Bakanı Ömer Dİnçer'le 30 bin öğretmen ataması için görüştü.


Şubatçılar İstanbul  Grubundan atama bekleyen öğretmenlerden  Serdar Yapışkan Ve  Sevda Demirci  Koruma ve bürokrat ordusunu yoğun çabalar ile aşarak Sayın Dinçer'e kendilerinin atama bekleyen öğretmenler olduğunu ve bu konuda görüşmek isteklerini iletmesiyle Bakan Dinçer" "Bakanlar kurulunda kendisi ile ilgili gensoru önergesinin tartışılacağı için acil olarak Ankaraya dönmesi gerektiğini belirttip talebinizle ilgili bir mektubunuz ya da notunuz varsa konuşmam sonrasından sonra sizden  alabilirim".şeklinde açıklama yaptı.


Şubatçılar İstanbul  Grubundan atama bekleyen Serdar Yapışkan Ve  Sevda Demirci  Sayın Bakanın Konuşması sırasında   Şubat 2013 'te  neden 30 bin öğretmen  atamasının  yapılması gerektiğini ve  bu konuda Şubat'ta atama bekleyen öğretmenlerin taleplerini belirten mektubu yazıp ve bu mektuba   88 puanla atama bekleyen bir öğretmenin  KPSS sonuç belgesini ekleyerek bu Sayın Bakanın konuşmasının ardından  bu mektubu bizzat  sayın Bakana verip  sözlü olarak sayın bakandan randevu talebinde bulundular.


Bakan Dinçer Şubat'ta 30 bin öğretmen ataması  bekleyen öğretmenler ile fotoğraf çekerken  Espirili bir dille "sizin notunuzu kıracağım atandıktan sonra" deyip proğtamına devam etti.


 2013 Şubat'ta 30 Bin öğretmen ataması için Sayın Bakana Verilen Mektubu illerki saatlerde sizler ile paylaşacaz 

www.mebpersonel.com Özel Haber


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

26 Yorum