Şubatçılar Başbakan'dan Randevu Almak İçin Eyleme

Şubatçılar Başbakan'dan Randevu Almak İçin Eyleme

Şubatçılar Başbakan'dan Randevu Almak İçin Abdi İpekçi Parkında Toplanacak


Şubatçılar Grubu 30 bin öğretmen ataması konusunda Başbakandan randevu almak için Ankara Abdi İpekçi Parkında Oturma Eylemi Gerçekleştirecek.


Şubat 2013'te en az 30 bin öğretmen ataması isteyen Şubatçılar grubu yarın (26 Kasım 2012 ) saat 12:00 da Ankara Abdi İpekçi Parkında Şubat'ta 30 bin öğretmen ataması konusunda Başbakandan randevu alabilmek için oturma eylemi yapacak.

Daha önceden 24 Kasım Öğretmenler gününde Başbakandan randevu almak için başlaması planlanan oturma eylemi Ankarada temaslar da bulunan Şubatçılar Grubuna verilen bilgiler doğrultusunda Başbakan tarafıdan 24 Kasım Öğretmenler Gününde Şubat ataması konusunda müjde geleceği yönünde ki bilgilerden dolayı ertelenmişti.

 24 Kasım Öğretmenler Gününde beklenen Şubat'ta 30 bin öğretmen ataması müjdesisin Başbakan tarafından açıklanmamasından dolayı daha önceden yapılması planlanan Şubat'ta 30 bin öğretmen ataması için Başabakandan randevu talebi oturma eylemi Şubatçılar Grubu tarafından yarın Abdi İpekçi parkında yapılacak.

Oturma eylemine tüm sendikaların destek verdiğini ve gün içerisinde sendikaların oturma eylemi gerçektiren öğretmenleri ziyaret edeceği açıklandı..


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

11 Yorum