Şubatçılar Bursa Grubunda 21 Ekim Eylem Açıklaması

Şubatçılar Bursa Grubunda 21 Ekim Eylem Açıklaması

Şubatçılar Bursa Grubu 21 Ekim Günü Şubat'ta en az 30 bin öğretmen ataması için yaptıkları eyleme dair sitemize göndermiş oldukları açıklama

ŞUBATÇILAR BURSA Grubu  21 EKİM 2012 30 BIN ATAMA YÜRÜYÜŞÜNÜN ARDINDAN ÇEŞİTLİ SİTELERDE KATILIMIN OLANDAN DAHA DÜŞÜK VE AYNI METİN ÜZERİNDEN YAYINLANMASI NEDENIYLE TEKRAR AÇIKLAMA YAPMA GEREĞİ DUYULUŞTUR.KENT MEYDANINDAN SAAT 13.30'DA ATANAMAYAN ÖĞRETMENLERİN TOPLANMASI SAĞLANARAK BASIN MENSUPLARININ KATKILARIYLA,SLOGANLAR EŞLİGİNDE KENT MEYDANINDAN FOMARA MEYDANINA KADAR GENİŞ KATILIMLA VE HALKIN DESTEĞI SAGLANARAK BIR YURUYUŞ GERCEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

FOMARA MEYDANINDA ÖĞRETMENLERİMİZ İÇİN 1 DK SAYGI DURUSU YAPILMISTIR.ONUN ARDINDAN İLKÖĞRETİM 6. SINIF ÖĞRENCİSİNİN 'ÖĞRETMENİM NEREDE' ADLI BİR GÖSTERİ YAPILMIŞTIR.


DAHA SONRA SLOGANLAR EŞLİĞİNDE EYLEME DEVAM EDİLDİ. SON OLARAK ÖMER KARADENİZ VE LÜTFİYE ÇAKMAK TARAFINDAN BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI.SELDA BAĞCANIN 'DÜNYANIN BÜTÜN ÇİÇEKLERİNİ GETİRİN BANA 'ADLI ŞARKISIYLA PROGRAMA SON VERİLDİ.


Şubatçılar Bursa

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

14 Yorum