Şubat'ta 30 bin atama için  Tbmm  Gözlemleri

Şubat'ta 30 bin atama için Tbmm Gözlemleri

Şubatçılar Grubu Şubat 2013 'te 30 bin öğretmen ataması yapılması için Türkiye Büyük Millet Meclisinde Vekillerden Destek İstedi

 HOCAM MECLİSE BİZİ DAVET EDEN OKTAY VURAL RANDEVUYU ALMAK İÇİN ÇOK UĞRAŞMADIM ZATEN BİZDEN HABERDAR OLDUKLARI İÇİN 2 GÜN İÇİNDE RANDEVU VERDİLER BİZİ KARŞILAMASI MÜKEMMELDİ OO EMİNÖNÜNDEN GELEN GÜVERCİNLER KANATI KIRIK GÜVERCİNLER DİYİP KARŞILADI.

BİZİM SORUNLARIMIZI TEK TEK NOT ALDI.BAKAN HAKKINDA YAPTIĞI SAYGISIZLIĞI ELEŞTİRDİ.

MECLİSTE BİZİ GÜVERCİNLER OLARAK DİPLOMA YAKANLAR OLARAK TANIYORLAR.HANGİ VEKİLE GİTTİYSEK BİZİM ÇOK İYİ ÖRGÜTLENDİĞİMİZİ TWETLWEİN ÇOK ETKİLİ OLDUĞUNU SÖYLEDİLER.

Şubat'ta 30 bin atama için  Tbmm  GözlemleriDENİZ BAYKAL BİZİ GÖRÜR GÖRMEK ŞUBATÇILAR DİYE TANIDI BİZ SADECE ATANAMAYAN ÖĞRETMEN DİYİNCE AA SUBATÇILAR BİZE İLGİ GÖSTERDİ BİR UMUT VAR SUBATTA ATAMA OLCAK BİLİYORSUNUZ DEĞİL Mİ DEDİ

.AK PARTİ KOCAELİ MİLLETVEKİLİ FİKRİ IŞIK BU SENE EMİN OLUN 57 BİMNDEN DAHA FAZLA ÖĞRETMEN ALINACAK DEDİ


.MUHALEFET BİZDEN YANA HÜKÜMETTE ÇOK SERT DEĞİL BİZE KARŞI HAKLI OLDUĞUMUZU SÖYLEDİLER.

Şubat'ta 30 bin atama için  Tbmm  Gözlemleri

BU YÜZDEN ARTIK BAŞBAKANA YÜKLENMEMİZ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER.BENİM İZLENİMLERİM ATAMA OLACAK YÖNÜNDE HERKES BAKANIN YANLIŞ YOL İZLEDİĞİNİN FARKINDA BAŞBAKAN BU KONULARDAN HABERDAR EDİLİRSE ATAMA OLACAĞI KESİN DEDİLER.

Neslihan Güler Şubatçılar Grubu 

www.mebpersonel.com Özel Haber

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

19 Yorum