Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başladı

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başladı. Nevşehir İL MEM'den konuyla ilgili duyuru geldi.

Öğretmen Atamaları 01.08.2014, 13:58 01.08.2014, 13:59
Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başladı
 Duyuru Konusu :Ücretli Öğretmenlik Başvuruları


Duyurunun Çıktığı Bölüm :İnsan Kaynakları (Atama) Şubesi


Tarih :01/08/2014


Tel :213 79 33 - 118 

İlimiz okullarında 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında boş geçen sınıf ve branş derslerini ücretli okutmak üzere ( 4 ) yıllık fakülte mezunu olup, görev almak isteyen adayların müracaatları 05/08/2014-15/08/2014 tarihleri arasında alınacaktır. Anasınıfı öğretmenliği ve diğer branş öğretmenliği için 2 ayrı başvuru formu bulunmaktadır. Adayların başvuru formlarını doldurarak formlarda belirtilen ekler ile birlikte süresi içerisinde Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları (Atama) Şubesine şahsen başvurmaları gerekmektedir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Yusuf AYDOĞMUŞ
Müdür a.
Şube Müdürü

 

Ücretli Anasınıfı Öğretmenliği başvuru formu için tıklayınız.

 

Ücretli Diğer Branş Öğretmenliği başvuru formu için tıklayınız.


Yorumlar (26)
sosyal bilgiler öğretmeni 6 yıl önce
öğretmenin ücretlisi olmaz !!!!!!! lütfen kimse başvurmasın.
SAKINNNNNNN 6 yıl önce
sakin başvurmayin ücretli̇leri̇ de kadrolu hesaplayip öğretmen atamalarinda biranş dağilimini buna göre yapiyorlar.. başvurmayin ki̇ boş kalsin öğretmen atamak zorunda kalsinlar..
mert 6 yıl önce
onca öğretmen yıllardır atama beklerken,il dışı tayinlrde kontejan açılmazken daha ucuz iş gücü görülen ücretli öğretmen uygulması ne kadar doğru?
strabon 6 yıl önce
lan, sanki kadrolu atama yapacaklar. bir de kpss puanı istiyorlar. tövbe tövbe. nasıl bir ülkede yaşıyoruz anlamadım gitti.
ücretlilere sesleniyorum 6 yıl önce
ben kadrolu olarak kendi memşleketim istediğim okuldayım. rahatım ama sunu belirtmek isterim. ücretli öğretmen çalışan bunu kendisi sağlıyor. çalışmasa atanacak. ben rahatım istediğim yer ve okuldayım ama gerçeği söylemek de zorundayım.
oyuna gelme 6 yıl önce
ücretli bir öğretmen demek kendi alanında bir kontenjan demek,arkadaşlar sakın başvurmayın bu oyuna gelmeyin,hepimizin işe,paraya ihtiyacı var,eşe dosta işsizim demek zorumuza gidiyor ama ücretli öğretmenlik (kölelik) yaptığımız her gün sırtımızdan kırbaç inmeyecek,
ali 6 yıl önce
yatacak yerin yerin yok meb fazla mezun verirken hiç düşünmedin planlama yok kara düzen herkes üniversitesi okusunmuş ama işe gelince yok diyorlar
esra 6 yıl önce
lütfen başvurmayın her ne mezunu iseniz de
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@