banner476

Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Bölüm Yayınlanacak Mı? Doğduğun Ev Kaderindir 12. Yeni Bölüm Fragmanı Geldi Mi?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Tv8'de Çarşamba akşamları saat 20:00'da ekrana geliyor. Demet Özdemir'in Zeynep, İbrahim Çelikkol'un Mehdi karakterleriyle başrolleri paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yapımcısı OGM Pictures. 'Doğduğun Ev Kaderindir' yeni bölüm fragmanları, son haberler ve son bölüm özetleri haberimizde...

Özel 23.05.2020, 20:30 23.05.2020, 20:59
Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Bölüm Yayınlanacak Mı? Doğduğun Ev Kaderindir 12. Yeni Bölüm Fragmanı Geldi Mi?

Doğduğun Ev Kaderindir 12. yeni bölüm sevenlerince bekleniyor.  sevenlerince bekleniyor. Çağrı Bayrak'ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Eylem Canpolat'ın yazdığı 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi oldukça sevildi. Doğduğun Ev Kaderindir 11. bölüm özetini haberimizde bulabilirsiniz. Dizinin 12. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Doğduğun Ev Kaderindir bir süredir yayınlanamıyor. Pandeminin etkisiyle dizi setleri sekteye uğradı ve yeni bölümler çekilemiyor. Bu süreçte Survivor Çarşamba akşamları Tv8'de ekrana geliyor.

Doğduğun Ev Kaderindir 11. Bölüm Özeti

Mehdi’nin gözünü açmasıyla birlikte, ailenin üzerindeki kara bulutlar dağılır. Herkes bunun mutluluğunu yaşarken, Zeynep’in aklında bazı soru işaretleri vardır. Mehdi, hayatının en büyük gerçeğine ulaşırken; evdeki bayram havası da yerini bir anda büyük hesaplaşmalara bırakır. Emine, Faruk’la ilişkisini herkesten gizli yürüttüğünü düşünür. Ancak hiç ummadığı anda, önüne büyük bir engel çıkar. Zeynep, aşkı ve vicdanı arasında sıkışıp kalır.

Doğduğun Ev Kaderindir Konusu

'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlandı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılıyor. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Oyuncuları ve Dizideki Rolleri

Demet Özdemir (Zeynep)

İbrahim Çelikkol (Mehdi)

Ali Oğuz Şenol (Tolga)

Engin Hepileri (Faruk)

Sinan Demirer (Bayram)

Kazım Sinan Demirer (Bayram)

Nail Kırmızıgül (Ekrem)

Naz Göktan (Emine)

Nurşim Demir (Zeliha)

Senan Kara (Nermin)

Zeynep Kumral (Müjgan)

Zuhal Gencer Erkaya (Sakine)

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@