EBA TV Canlı İzle -TRT İzle EBA TV (25MART 2020 )

banner483

EBA TV Canlı İzle -TRT İzle EBA TV (24 MART 2020 )

Özel 25.03.2020, 08:37 25.03.2020, 09:04
EBA TV Canlı İzle -TRT İzle EBA TV (25MART 2020 )

EBA TV Canlı İzle -TRT EBA TV (24 MART 2020 )

MEB’in uzaktan eğitim için sisteme entegre ettiği  EBA TV rekor kırıyor ve yoğunluk yaşanıyor.

Koronavirüs salgınını önleme amacıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında toplanan eş güdüm toplantısında çok önemli kararlar alındı. Bu kararlardan biri de okulların 2 haftalık tatil edilmesi idi. 

Tatil sürenin ilk haftasında MEB yoğun bir çalışma yürüterek TRT ile işbirliği içerisinde olup EBA TV platformlarını kurdu. EBA TV ilkokul EBA TV ortaokul EBA TV lise HD ve SD olmak üzere toplam 6 kanal hizmete sunuldu. 

EBA TV kanallarında yayınlanan içerikler ve dersler  adeta izlenme rekorları kırdı. Bunun yanında etkinlik saatlerinde yayınlanan bazı programlar da sosyal medyada tartışma konusu oldu.

EBA TV Canlı İzle -TRT EBA TV (23 MART 2020 ) Uzaktan eğitimde heyecanlı bekleyiş sona erdi . Milyonlarcalar öğrencinini beklemiş olduğu uzaktan eğitimler bugün başladı. Saat 09:00 itibari  ile EBA TV üzerinden başlayan yayınları EBA TV İLKOKUL -EBA TV Ortaokul-EBA TV Lise yayınlarını aşağıda ki linklerden ulaşarak izleyebilirsiniz.

EBA TV‘ye dair her türlü soru ve sorunlarınız için bizi instagramda takip edip iletişime geçebilirsiniz İnstagram’da takip için tıklayınız.

EBA TV internet üzerindne trtizle.com adresi üzerindne canlı olarak izlenebilecek.

İlkokul,ortaokul ve lise görserlerine bastıgınız an ilgili kanallara yönlendireleceksiniz.

CANLI İZLETRT EBA TV İlkokul 

CANLI İZLETRT EBA TV Ortaokul

CANLI İZLETRT EBA TV Lise

EBA TV ilkokul ortaokul ve lise kanallarını HD ve SD yayınlarda izlemede bazı frekans sorunlar yaşanıyor.

 Bu haberimiz de EBA TV kanalları ile detaylı bilgileri sizlere sunacağız. EBA TV kanallarına en hızlı şekilde nasıl girilebilir mebpersonel.com farkıyla haberimizin içeriğinde görebileceksiniz.

EBA TV’de hizmete giren kanallar öğrenciler ve veliler EBA TV ortaokul yayınları sayesinde dersleri takip ediyor.

 EBA TV üzerinden uzaktan eğitim yayınlarıyla öğrenciler ders almaya devam ediyor. 23 Mart tarihinden başlayan yayınlar sayesinde öğrenciler derslerini evde alabiliyor. 

EBA TV ortaokul kanalı canlı izleme ekranına sayfamızdan ulaşabilirsiniz 

Haberimizden EBA TV 5. 6. 7. ve 8. sınıf ders programı ve ders saatlerini öğrenebilir ve dersleri izleyebilirsiniz. Ayrıca bu derslerin tekrarlarını yine EBA TV kanallarında tekrar tekrar izleme imkanına da tüm öğrencilerimiz sahiptir. 

EBA TV’de ders araları da etkinliklerle dolduruldu. EBA TV  ortaokul EBA TV ilkokul ve EBA TV lise kanalları için 20’şer dakikalik her ders sonrasında etkinlik araları ile öğrenciler sıkılmadan evde TV başında dersleri görebilecekler.

 EBA TV sayesinde evlerimiz okul ortamına dönüştü. EBA TV’lerin baş mimarları Bakanıımz Sn Ziya Selçuk ve Milli Eğitim Bakanlığı ilgili ekibidir. 

Sıkıntılı geçen şu süreçlerde EBA TV’leri TRT işbirliği ile hizmete sunan bakanlık yetkilileri tebriği hak ediyor. 


 

banner482
Yorumlar (3)
Mehmet Emin 8 ay önce
Uzaktan eğitimi seviyorum
Sana ne benim isimden meb personel 8 ay önce
Beyler okul ar tatil 1 aya uzatıldı o yüzden yaz tatili 1,5 ay yapacağız ooooooooffffff keşke okul baslasaydi 3 ay tatil yapardık
Hazan Sönmez 8 ay önce
Çok faydalı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@