banner476

Hangi bankalar 6 Ay Geri Ödemesiz 10 Bin TL Kredi veriyor Başvuru Şartları Neler?

6 Ay Geri Ödemesiz 10 Bin TL Kredi Başvuru Şartları Neler? Hangi Bankalar 10 Bin TL Kredi Veriyor?

Özel 25.04.2020, 18:23 25.04.2020, 18:24
Hangi bankalar 6 Ay Geri Ödemesiz 10 Bin TL Kredi veriyor  Başvuru Şartları Neler?

6 Ay Geri Ödemesiz 10 Bin TL Kredi Başvuru Şartları Neler? Hangi Bankalar 10 Bin TL Kredi Veriyor?6 Ay geri ödemesiz 10 bin TL kredi başvuruları devam ediyor. Yüzbinlerce hanenin başvurduğu kredi için şartlar açıklandı. 36 aya kadar vadeli olan ve 6 ay boyunca ödemesi olan kredi için aranan şartlar neler? Kimler 6 ay geri ödemesi 10 bin TL krediden faydalanabilecek? Geri ödemesiz kredi hangi bankalardan veriliyor?

Temel İhtiyaç Desteği Kredisi Veren Bankalar

Kamu bankaları tarafından verilecek olan ve 6 ay boyunca geri ödeme alınmayacak olan krediye dair detaylar açıklandı. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından verilecek olan 36 ay vadeli 10 bin TL kredi için başvurular başladı. Şu ana kadar yüzbinler kişi krediye başvurmuş durumda. Peki bu krediye nasıl başvurabiliriz? Başvuru şartları nelerdir?

6 Ay Geri Ödemesiz 10 Bin TL Kredi Başvuru Şartları

Kamu bankaları tarafından verilecek krediye açık protestolu senedi, açık karşılıksız çeki, açık takip kaydı bulunan, eşlerden veya hane halkından herhangi birinin kredi kullanmış olması halinde başvuramayacak. Bu durumların dışındaki herkes Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank tarafından verilen krediye başvurabilir.

Ziraat Bankası Geri Ödemesiz Kredi Başvurusu  

Ziraat Bankası üzerinden geri ödemesiz kredi başvurusu yapacak vatandaşların salgın nedeniyle şubelere gelmemeleri konusunda uyarıyor. Mobil ve internet şubeleri üzerinden kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank SMS İle Geri Ödemesiz Kredi Başvurusu

Kamu bankalarından bir tanesi olan Vakıfbank müşterileri internet ve mobil şubenin yanı sıra SMS yolu ile de kredi başvurusunda bulunabilir. Kısa mesaj yolu ile kredi başvurusu için;

“DESTEK” yazıp bir boşluk bırakarak “TC Kimlik numaranızı” yazıp bir boşluk bırakıp “Hane geliri” bilgilerini yazdıktan sonra 5724’e kısa mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Örnek Kısa Mesaj:

DESTEK 12345678910 5724

Halkbank Geri Ödemesiz Kredi Başvurusu

Halkbank müşterilerinin geri ödemesiz kredi başvurusunda bulunabilmesi için hane halkı gelir toplamının 5 bin TL altında olması gerekmektedir. Kredi başvurularını mobil ve internet şubeleri üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@