Hemşireler günü kutlama mesajları

Hemşireler günü kutlama mesajları

Bugün 12 Mayıs ve uluslararası hemşireler günü olarak kutlanıyor. Her zaman olduğu gibi koronavirüs ile mücadele ettiğimiz bu süreçte kahramanca ön planda hastalık savaşan hemşirelerimizin bu özel gününü Hemşireler Günü mesajları ve sözleri ile tebrik edebilirsiniz. 12 Mayıs Hemşireler Gününe özel mesajları haberimizde bulabilirsiniz..

Bugün 12 Mayıs ve uluslararası hemşireler günü olarak kutlanıyor. Her zaman olduğu gibi koronavirüs ile mücadele ettiğimiz bu süreçte kahramanca ön planda hastalık savaşan hemşirelerimizin bu özel gününü Hemşireler Günü mesajları ve sözleri ile kutlayabilirsiniz.12 Mayıs Hemşireler Gününe özel mesajları haberimizde bulabilirsiniz..

İşte tüm dünyada kutlanan 12 Mayıs Dünya hemşireler günü mesajları ;

*Ülkemizin her köşesinde insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin sonsuz sabır, her türlü özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan, değerli Hemşirelerimizin 12-18 Mayıs Hemşirelik Haftasını kutlar, meslek hayatlarında başarılar dilerim.

*Tüm hemşirelerimizin, Hemşireler Haftasını kutluyor, sağlık ve mutluluk diliyorum

 *Sağlık, bireylerin zorunlu ve vazgeçilmez temel ihtiyaçlarından biridir. Bu ihtiyaca cevap veren en önmeli meslek grubu içerisinde ise hemşirelerimiz yer almaktadır. Hemşireler, sağlık problemleri olan insanların, bir tıbbi kuruluşa başvurmalarından ayrılmalarına kadar olan bütün süreçlerde birebir yanlarında olan bir sağlık personelidir. Sağlık hizmetlerinin sunumunda etkin bir rol oynayan ve mesleklerini büyük bir fedakarlıkla yerine getiren bütün hemşirelerimizin, 12 Mayıs Hemşireler Gününü ve 12-18 Mayıs Hemşireler Haftasını kutlar sağlık ve mutluluk dilerim.

* Sevgi, şefkat ve hoşgörünün simgesi haline gelen hemşirelerimizin hemşireler günü kutlu olsun.

* Sağlık ordusunun vazgeçilmezleri hemşirelerin hemşireler günü kutlu olsun.

* 12 Mayıs Dünya Hemşireler günü, sağlık personelimize kutlu ve hayırlı olsun

*Sağlık sektörünün vazgeçilmez haline gelen tüm hemşirelerin hemşireler günü kutlu olsun…

*“Önce İnsan” diyerek halkla hizmeti şiar edinmiş, insanların sağlıkları için çok önemli ve kutsal bir görevi ifa eden, bu yüce mesleğin mensubu bütün fedakâr, cefakâr hemşirelerimizin “Hemşireler Gününü” kutlayarak meslek hayatlarında başarılar dilerim.

* Ebe ve hemşireler günü kutlu olsun. Bu ülke sizinle gurur duyuyor.

* 12-18 Mayıs Hemşireler haftası. Bütün hemşirelerimizin Hemşireler günü kutlu olsun

* Gece gündüz demeden sağlığımız için çalışan tüm hemşirelerimizin hemşireler günü kutlu olsun.

*Hayatımız ve sağlığımız için emek harcayan hemşirelerimizin Hemşireler Günü ve Hemşireler Haftası kutlu olsun.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.