banner476

İşkur Sağlık Bakanlığı İşçi alım başvuru sonuçları ne zaman? ( İşkur işçi kura tarihi ve saati, kura yeri, kura sonuçları)

İşkur Sağlık Bakanlığı İşçi alım sonuçları ne zaman? İşkur kura tarihi ve saati, kura yeri, kura sonuçları ne zaman belli olacak.

Özel 30.03.2020, 14:23 30.03.2020, 14:30
İşkur Sağlık Bakanlığı İşçi alım başvuru sonuçları ne zaman? ( İşkur işçi kura tarihi ve saati, kura yeri, kura sonuçları)

İŞKUR Sağlık Bakanlığı işçi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak ? Koranavirüsü tedbirleri salgını tedbirleri kapsamında  Sağlık Bakanlığı Türkiye geneli hastanelere 14 bin  sürekli işçİ alımı kararı verirmişti.Bu karar sonrası hastanelerde çalışmak isteyenler için başvurular İŞKUR web sitesinden e-işkur modülü üzerinden 26 Mart 2020 günü başlamıştı.

26 Mart 2020 günü başlayan  İŞKUR Sağlık Bakanlığı işçi alımları İçin bugün başvurunun son günü  bugün (30.03.2020 )başvuru yapmak isteyenler İŞKUR adresi üzerinden başvurularını yapabilecekler.

İŞKUR üzerinden başvurular nasıl yapılacağına dair haberimizi okuyabilirsiniz?

İŞKUR SAĞLIK BAKANLIĞI İŞÇİ  ALIM SONUÇLARI(KURA) NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

İşkur üzerinden başvuları bugün sonra erecek  alımlar konusundan en çok merak edilen konulardan biride sonuçların ne zaman açıklanacağı?

Sağlık bakalığından yapılan açıklamada sonuçlar konusunda  şu açıklama yapıldı.

İlan edilen kadrolara iş başvurusunda bulunan adayların; kura tarihi ve saati, kura yeri, kura sonuçları, asıl ve yedek adaylara ilişkin listeler, atamaya ilişkin bilgi ve belgeler ile diğer her türlü duyurular Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün https://yhgm.saglik.gov.tr internet adresinde ilan edilecek, bunun için adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacak ve bu ilan tebligat yerine geçecektir.

Bu konudaki gelişmlerden anından haberdar olmak için bizi instagram sayfamzıdan takip ediniz. 

İNSTAGRAM SAFYAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ 

Sonuçlar Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesinde yayınlanacak . 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@