Kan donduran olay! Kayınvalidesi ile kayınpederini öldürüp dondurucuda saklamış

İstanbul'da kan donduran olay yaşandı. Yabancı uyruklu bir şahıs Kayınvalidesi ile kayınpederini öldürüp dondurucu sakladığını itiraf etti.

Özel 13.05.2020, 09:07
Kan donduran olay! Kayınvalidesi ile kayınpederini öldürüp dondurucuda saklamış

İstanbul Esenyurt'ta oturan İran uyruklu olduğu öğrenilen Muhammed Khodarahmi (35), dün İran Konsolosluğu'na giderek 3 ay önce kayınpederi Siavash Galeh Bakhtiri (71) ile kayınvalidesini Fatemeh Alidadishamsabadi'yi (64) öldürdüğünü söyledi.

Bunun üzerine Khodarahmi, Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerine teslim edildi. Olay yerine giden ekiplerin yaptığı incelemede, Khodarahmi'nin ifadesinde belirttiği gibi, kayınvalidesi ile kayınpederini öldürüp cesetlerini parçalara ayırdıktan sonra, poşetleyerek derin dondurucuda sakladığı ortaya çıkarıldı.

Yorumlar (1)
Ali 3 ay önce
Zorunlu hizmet muafiyetini istemeyenleri anlayamiyorum daha once her 10 yilda bir gelen birsey neden birdaha gelmesin 2010 dan sonra atanan zh yukumlusu olan ogretmenlerin sucu gunahi nedir 2010 senesinden once atanmis ogretmenlerden ne eksigi vardir eger 1990-2000-2010 da geliyorsa bu af bu senede gelmelidir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@