LGS sınavı ertelendi mi? LGS sınav tarihini Cumhurbaşkanı açıklayacak

Milli Eğitim bakanlığında okullara verilen ara , okul tatili 30 Mayıs tarihine kadar ertelendi. Peki LGS sınavı ertelendi mi ? LGS sınavı ne zaman yapılacak? Yeni LGS sınavı tarihi belli oldu mu? LGS sınav tarihi ne zaman açıklanacak? Tüm sorularınızın detaylar haberimizde..

Özel 29.04.2020, 11:33
LGS sınavı ertelendi mi? LGS sınav tarihini Cumhurbaşkanı açıklayacak

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yapmış olduğu basıl toplantısında milyonlarca öğrenci ve öğretmeni yakından ilgilendiriren okulların kapalı kalma süresinin 30 Mayıs 2020 tarihine kadar ertelendiğini açıkladı.

LGS SINAVI ERTELENDİ Mİ?

Diğer yandan eğitim camiası içinde en çok merak edilen konulardan bir diğeride milyonlarca öğrencinin bu sene liselere yerleşebilmek için ter dökecekleri LGS sınavı ne zaman yapılacak ? LGS sınavı ertelende mi soruları oldu? 

Milli eğitim bakanı bugünki basın toplantısında bu konu ile ilgili açıklamayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapacağını bildirdi.

LGS sınavının ertelenip ertelenmediği veya ertelendi ise LGS sınavının yeni tarihini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önümüzdeki günlerde yapması bekleniyor.

LGS SINAV TARİHİ NE ZAMAN ?

Eğer herhangi bir erteleme söz konusu olmaz ise LGS sınavının tarihi daha önceki açıklamalarda 7 Haziran tarihinde yapılacağı açıklanmıştı

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@