banner476

MEB,Usta Öğreticilere EK Ders Ödenmeyeceğine Dair Resmi Yazıyı İllere Gönderdi.

MEB,Usta Öğreticilere EK Ders Ödenmeyeceğine Dair Resmi Yazıyı İllere Gönderdi.

Özel 19.03.2020, 18:26 19.03.2020, 22:27
MEB,Usta Öğreticilere EK Ders Ödenmeyeceğine Dair Resmi Yazıyı İllere Gönderdi.

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ,koranavirüsü tedbirleri kapsamında 14 MART tarihinden başlayan tatil itibari ile tatil süresince Usta Öğreticilerin fiilen ders görevini yerine getirmediği için ek ders ücretlerini ödenmeyeceğine dair resmi yazıyı Genel Müdür Yusuf Büyük imzasıyla İl Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderdi.

İŞTE O YAZI 

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (11)
BİRİSİ- 7 ay önce
Usta öğreticiler, emeğiniz hakkını yedirmeyin bu hükümete. Sizi açlığa mahkum ediyorlar. mücadeleyi bırakmayın.
BİRİSİ-- 7 ay önce
Usta Öğreticiler, kadrosu belli olmayan özlük haklarını alamayanlar olmuştur.
Sayın Bakanımız Kimseyi Mağdur Etmeyeceğiz demişti. Ama Mağduruz
Mağdur Bir Usta Öğretici 7 ay önce
Usta öğretici evine ekmek götürecek o yüzden tatil olmadığında öleceğini bilse bile o kursu yapar. Ama hem zorunlu tatil vermişler hemde görevini yerine getirmediklerinden yazmışlar. Bari görevini yerine getirmediklerinden değilde görevini yerine getiremediklerinden yazsalardı. Siz usta öğreticilere görevini yerine getirmeleri için bir seçenek sundunuz mu ki? Usta usta öğreticiler nasıl görevlerini yerine getirsinler? Usta öğreticilere; corona virüsü gibi bir dönemden geçerken, görevlerini yerine getirmediler denmesi ayıptır. Nasıl içlerine siniyor anlamıyorum.
beyaz saçlı 7 ay önce
usta öğreticiler den zamanı gelince her türlü fedakarlığı yapmasını isterler ama iş onların böyle durumları olunca yönetmelik derler. Ne diyeyim Allah büyüktür herşeyi bilendir.
usta öğretici 7 ay önce
Halk eğitim bünyesinde çalışan usta öğreticilerin ek dersleri hakkında inşAllah sevindirici yeni bir açıklama bekliyoruz mağdur edilmemek adına devlet büyüklerimizden tşk edrim
garip 7 ay önce
usta öğreticiler normal zamanlarda da kurs yaparlar. Usta öğreticiler keyfi kursa girmemezlik yapmadı, zorunlu görüldü tatil edildi, MEB sıkışınca yönetmelik der, usta öğreticiler de bu ülkenin evladı, usta öğreticiler de mağdur edilmesin.
Fiat 7 ay önce
23 ünden itibaren öğrenciler okulda değiller.
Öğretmenler bu haftada ekders alacaklar mı?
Fuat 7 ay önce
23 ünden itibaren öğretmenlere ekders ödenecek mi?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@