banner476

Milli Dayanışma Kampanyası Hesap Numarası

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıkladı: ''Milli Dayanışma Kampanyası Başlatıyoruz''. Peki Milli Dayanışma Kampanyası Hesap Numarası Nedir? Bağışlar Hangi Bankaya Para Yatırılacak? Biz Bize Yeteriz Türkiyem Kampanyası ile ilgili detaylar...

Özel 30.03.2020, 21:20 30.03.2020, 22:05
Milli Dayanışma Kampanyası Hesap Numarası

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Canlı Yayında Önemli Açıklamalarda Bulundu. Erdoğan, ''Milli Dayanışma Kampanyası Başlatıyoruz'' dedi. 7 aylık maaşını da bu kampanyaya bağışladığını açıkladı. Peki Milli Dayanışma Kampanyası Hesap Numarası Nedir? Bağışlar Hangi Bankaya Para Yatırılacak? Biz Bize Yeteriz Türkiyem Kampanyası ile ilgili detaylar... 

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ''Milli Dayanışma Kampanyası'' ile ilgili o açıklamaları: 

Devletin öncülük ettiğini gördüğümüz için milli dayanışma kampanyası başlatıyoruz. Biz Bize Yeteriz Türkiyem Kampanyası'na bir yardım hesabı açıldı. Kısa mesaj numaraları üzerinden de bağış yapılabilecek. Amacımız yevmiye ile geçimini sürdüren kesimler başta olmak üzere, alınan tedbirlerden dolayı mağdur olan dar gelirli vatandaşlarımıza yardım sağlamaktır.

İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızı belirleyip bu yardımları kendilerine süreceğiz. Muhtarlarımızı da devreye alarak kampanyada toplanan paraları en doğru şekilde yerine ulaşmasını temin edecek. Kampanyaya şahsım olarak 7 aylık maaşımı bağışlayarak açıyorum.

Bakan arkadaşlarımızdan kimi üçer kimi altışar maaşlarını bağışlama kararı aldılar. Bazı bakanlarımız çok daha yüksek bağışı ifade ettiler. Toplamda 5 milyon 200 bin liralık bir bağışta bulunmuş oldular. Meclisteki tüm milletvekillerimiz AK Parti başta olmak üzere tüm partilerimizin teşkilatlarını, belediye başkanlarımızı, bürokratlarımızı kampanyaya katılmaya davet ediyoruz.

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@