banner476

Öğretmenler, ÖğrtlerDoktorlarınYanında hastagi ile sağlık çalışanlarına destek verdi.

"Öğretmenler Sağlık Camiasının Yanında"

Özel 19.03.2020, 20:30 19.03.2020, 22:02
Öğretmenler, ÖğrtlerDoktorlarınYanında hastagi ile  sağlık çalışanlarına destek verdi.

"Öğretmenler Sağlık Camiasının Yanında"  Öğretmenlerin twitterda başlattığı etikete kısa sürede binlerce destek tweetleri atıldı. Başta sağlık bakanı Fahrettin Koca olmak üzere sağlık çalışanlarına destek amaçlı açılan etiket sürede Türkiye gündemine girerek trend topic oldu.

Öğretmenler,  ülkece birlik ve beraberliğimize örnek olacak bir davranış sergileyerek  twitterda  #ÖğrtlerDoktorlarınYanında hastagi ile  sağlık çalışanlarına desteklerini verdiler.  

Bu destek mesajlarından sadece bir kaçını  sizler ile paylaşırken Mebpersonel.com olarak  bu salgının en kısa sürede bitip milletçe ülkece daha güzel günlere kavuşacağımız güzel günlerin umuduyla  bizlelerde bu zor dönemde fedekarca çalışan tüm sağlık çalışanları teşekkür ediyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu da sağlık camiasına destek için açılan hashtag e destek twitini attı. İşte öğretmenlerin sağlık çalışanlarına destek amaçlı açtığı "#ÖğrtlerDoktorlarınYanında" hashtagine  atılan twitlerden bazıları şöyle:


 

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@